IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share

Park centralny

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 658
Punkty aktywności : 1462
Data dołączenia : 11/03/2019

Park centralny Empty
PisanieTemat: Park centralny   Park centralny EmptyWto 12 Mar 2019 - 1:41

Park centralny Autumn10
Park centralny Jesien10
Park centralny Park-w10Brukowane ścieżki spacerowe po których za dnia spacerują rodziny, matki z wózkami przysiadają na ławeczkach a dzieci uczą się jeździć na rowerze. Nocą stają się natomiast wyludnione i słabo oświetlone, łatwo o wypadek.

Ostatnio zmieniony przez Virgo dnia Pią 11 Paź 2019 - 12:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptySro 3 Kwi 2019 - 20:32

Kiedy weszliśmy już do parku usłyszałam swój telefon. Kiedy zobaczyłam że wiadomość jest od Nata poczułam lekkie ukłucie w klatce piersiowej. Napisałam szybką odpowiedź, nie byłam już zła chociaż niewątpliwe miałam do niego trochę żalu. Jednak nie chciałam się kłócić a do tego czułam potrzebę go przeprosić. Schowałam telefon i pewniej złapałam rękę mojego towarzysza.
- Dziękuję... - szepnęłam i spojrzałam na wampira.
Powrót do góry Go down
Roderyk
Arystokrata
Roderyk

Liczba postów : 318
Punkty aktywności : 1746
Data dołączenia : 16/03/2019

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptySro 3 Kwi 2019 - 21:11

Oddychałem pełną piersią, ciesząc się spokojną chwilą i wampirzycą u mego boku. Od...dawna, zbyt dawna nie wychodziłem gdziekolwiek, jeśli nie ciążył na mnie przymus. Pogrążony w książkach, szukając sposobu, by przedłużyć swoje życie, zapomniałem po prostu żyć gdzieś po drodze.

- Dziękujesz mi za to, że twój podwładny sprząta mi mieszkanie, czy może za ofertę swojej krwi? Bo nie wiem, do czego się ustosunkować - odpowiedziałem z uśmiechem, przeplatając z Virgo ręce.

Karta Postaci | Mieszkanie | Telefon

Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptySro 3 Kwi 2019 - 21:22

Spojrzałam w górę  obserwując wolno sunące po niebie chmur i westchnęłam zadowolona. Na jego słowa zaśmiałam się i zrobiłam dwa kroki na przód stając przed nim. Nie puściłam przy tym jednak jego ręki, podobała mi się świadomość że jest.
- Za to akurat mógł byś ty podziękować - zaśmiałam się jednak szybko spoważniałam.
- To... był długi dzień... dziękuje bo przy tobie na jakiś czas o tym zapominam. - moja powaga nie trwała długo bo zaraz uśmiechnęłam się i przeczesałam palcami włosy.
- Wybacz... to było trochę.. banalne.
Powrót do góry Go down
Roderyk
Arystokrata
Roderyk

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptySro 3 Kwi 2019 - 21:32

Palcami drugiej ręki dotknąłem delikatnie jej twarzy, leniwie ją pieszcząc. Podążając za jej dłonią, sięgnąłem kruczoczarnych włosów i lekko się z nią drocząc, pociągnąłem nieboleśnie pojedynczy kosmyk włosów.

- Cóż, to nie jest w końcu tak, że spędzam z tobą czas za karę, moja droga. Przyjemność jest jak najbardziej odwzajemniona. - przyciągnąłem wampirzycę blisko siebie i krótko, acz namiętnie ucałowałem. Kochałem dotyk jej miękkich ust - A banalne rzeczy często są najpiękniejsze w swej prostocie.

Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptySro 3 Kwi 2019 - 21:56

Lekko przygryzłam wargę czując jego palce na moich włosach. Przeniosłam palce na jego twarz, gładząc jego policzek, nie chciałam się jeszcze odsuwać więc po pocałunku przejęłam inicjatywę i przysunęłam ponownie swoje usta do jego tym razem na znacznie dłuższy, namiętny pocałunek. Bardzo dobrze czułam się w jego towarzystwie jednak oderwałam się w końcu żeby kontynuować spacer. Widząc murek odgradzający trawnik od chodnika wskoczyłam na niego ostrożnie stawiając kroki żeby utrzymać równowagę.
- Czujesz się już lepiej? - zapytałam w końcu ostrożnie stawiając nogę tak żeby szpilka nie weszła między kamienie i spojrzałam na niego.
Powrót do góry Go down
Roderyk
Arystokrata
Roderyk

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptySro 3 Kwi 2019 - 22:01

Patrzyłem z uśmiechem na akrobacje wampirzycy, zastanawiając się, czy przyjdzie się jej dzisiaj pożegnać z ukochanym obuwiem, czy jeszcze dane będzie mu trochę pożyć. Na razie jednak Virgo radziła sobie zaskakująco dobrze, ruszyłem więc obok niej chodnikiem, rzucając raz po raz na nią spojrzeniem.
- Och, tak, dziękuję. Ogółem rzecz biorąc, to są raczej chwilowe napady. Po prostu muszę pamiętać, by zjeść, zanim poczuję prawdziwy głód. - wzruszyłem lekko ramionami, przyzwyczajony do obecnego stanu rzeczy. Owszem, pierwsze kilka razy było dosyć makabrycznych dla mnie, ale z czasem nauczyłem się, jak sobie z tym radzić. - Sen dobry na wszystko!

Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptySro 3 Kwi 2019 - 22:09

Uśmiechnęłam się i lekko zachwiałam, kiedy obcas trochę ujechał na kamieniu. Jednak nie straciłam przez to równowagi, po prostu zrobiłam kolejny krok.
- To od początku? Od kiedy cię zmieniono? Czy jakieś wydarzenia później sprawiły że... - zamyśliłam się na chwilę nad słowami jakich powinnam użyć.
- sprawiły że tak cierpisz? - zerknęłam na niego jednak wtedy znów noga mi się poślizgnęła.
Powrót do góry Go down
Roderyk
Arystokrata
Roderyk

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptySro 3 Kwi 2019 - 22:12

- Świeżo gdy dokonała się przemiana, czułem się jak młody bóg! Fantastyczne uczucie, zaufaj mi. Bycie człowiekiem jest o wiele nudniejsze, niż bycie wampirem. - doskoczyłem sprawnie do wampirzycy i spojrzałem na nią z uśmiechem i kpiną w oczach.
- Jesteś pewna, że ten spacer z tymi szpilkami to dobry pomysł? - po chwili, gdy odzyskała równowagę, kontynuowałem wątek - Jak już ci mówiłem, byłem młody i głupi. A potem mnie zmienili w wampira, gdy wciąż byłem młody i głupi. Domyślasz się, że to nienajlepsze połączenie - zaśmiałem się wesoło, wspominając pierwsze dni po przemianie i moją nieporadność życiową w tamtym okresie.

Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptySro 3 Kwi 2019 - 22:22

Zaśmiałam się gdy od razu do mnie doskoczył i przytrzymałam się na chwilę jego ramienia.
- Myślę że świetny! Zwłaszcza poczucie że gdy coś pójdzie nie tak to mnie złapiesz. - uśmiechnęłam się do niego czule i kontynuowałam spacer.
- Ludzie są dla mnie... trochę niezrozumiali. Żyją tak krótko a stawiają sobie ograniczenia, rezygnują z tego czego chcą bo ktoś może na nich nie tak spojrzeć. - spojrzałam na niego przytrzymując się latarni.
- Hmmm jak to ująłeś młody i głupi chłopak otrzymał niesamowitą moc... to faktycznie  brzmi jak wstęp do czegoś złego... I co było dalej?
Powrót do góry Go down
Roderyk
Arystokrata
Roderyk

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptyCzw 4 Kwi 2019 - 8:24

Musnąłem w przelocie dłoń Virgo, gdy wampirzyca się o mnie oparła. Zastanowilem się chwilę nad jej słowami. Sam przecież wychowałem się w surowym społeczeństwie.
- Cóż, ludzie muszą się dostosować do reguł społeczności w której żyją, bo są zdecydowanie bardziej zależni od innych. Złamana noga? Trzy miesiące wyłączenia z życia i całkowitej zależności od reszty - zaśmiałem się lekko po tym, myśląc o tym, jak zmienia się perspektywa po przemianie.
- Co zaś tyczy się mnie... Gdańsk był w stanie wojny po wojnie jak się okazało. Za dużo wampirów, za mało ludzi. I mnie w tę wojnę wciagnęli. Na początku cieszyłem się jak głupi. A potem poznałem różnicę klas między przemienionymi z czystokrwistymi.
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptyCzw 4 Kwi 2019 - 11:54

Zaczełam iść dalej wsłuchując się w jego głos. Na chwilę przymrużyłam oczy chłonąc zapachy otaczającej nas przyrody i zastanawiając się nad ludzkim życiem o jakim opowiadał mój towarzysz. Sama lubiłam przebywać z kimś jednak być całkowicie zależna od innych, to było trochę smutne. Przystanęłam na chwilę i uśmiechnęłam się smutno.
- Cóż życie wampira też nie jest idealne... - opuściłam wzrok wpatrując się w swój kolejny krok.
- jeśli chcesz znać moje zdanie... To nie ważne czy jesteś zmienionym, półkrwi czy czystym... Wszyscy mamy swoje uczucia... Przykre że niektóre rodu są bardziej nastawione na poszerzanie potęgi i siły... Traktują często niższe klasy jak... - zamysliłam się na chwilę i tym razem noga zjechała mi po murku.
Powrót do góry Go down
Roderyk
Arystokrata
Roderyk

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptyCzw 4 Kwi 2019 - 16:22

- Och, ja nie mówię, że nie, po prostu ów arystokrata miał inne zdanie na ten temat i nie chciał dać się przekonać argumentami innymi niż... - w tym momencie przerwałem, widząc, jak zgrabna nóżka Virgo miast trafić w bądź co bądź krzywą posadzkę, zsuwa się po murku. Oczywiście, jak prawdziwy dżentelmen od razu ruszyłem jej z pomocą. Niestety nie przewidziałem faktu, że sam poślizgnę się na obluzowanym kamieniu i w ten sposób wylądowałem na plecach z wampirzycą na górze.
Jak się nad tym zastanowić, dla kogoś bardziej wtajemniczonego, widok musiał być przekomiczny - dwójka wampirów, która nie potrafi nawet pójść na spacer.

Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptyCzw 4 Kwi 2019 - 16:56

Kiedy spadałam byłam przekonana że mnie złapie. Nigdy nie przewidziała bym takiego obrotu sprawy, na moment zamknęłam oczy a gdy je otworzyłam wylądowałam na Roderyku okrakiem. Musiałam odsunąć włosy które rozsypały mi się na twarz i zaraz upewniłam się że mojemu bohaterowi nic się nie stało. Głupie bo i co mogło by się stać, w końcu mimo że teraz wcale nie było tego widać oboje byliśmy wampirami. Odchyliłam się z rękoma po obu jego stronach głowy i pierwszy raz od bardzo dawna po prostu wybuchłam śmiechem.
- Przepraszam... To był zły pomysł - powiedziałam lekko ocierając łezkę która pojawiła się w  moim oku.
Powrót do góry Go down
Roderyk
Arystokrata
Roderyk

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptyCzw 4 Kwi 2019 - 17:11

- Cóż, musimy z pewnością wyglądać teraz bardzo dostojnie! - stwierdziłem, zastanawiając się, co by teraz powiedzieli co poniektórzy przedstawiciele naszego gatunku, widząc naszą nieporadność życiową.
- Ale muszę powiedzieć, że z tej perspektywy wyglądasz jeszcze bardziej kusząco Virgo - zaśmiałem się lekko i przesunąłem ręką po biodrze wampirzycy.

Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptyCzw 4 Kwi 2019 - 17:31

Rozejrzałam się po  alejce.
- Na szczęście jesteśmy sami... - powiedziałam ściszonym głosem i uniosłam lekko brew.
Cicho zamruczałam czując jego rękę i przesunęłam się siadając na nim wygodniej. Nachyliłam się tak nisko że moje usta były tuż przy jego a włosy lekko łaskotały jego twarz.
- Uwielbiam twoje komplementy wiesz? - szepnęłam i pocałowałam go namiętnie, przygryzając jego dolną wargę.
- Znowu przerwałam ci historie... - zaśmiałam się i spojrzałam na niego łobuzersko.
Powrót do góry Go down
Roderyk
Arystokrata
Roderyk

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptyCzw 4 Kwi 2019 - 18:00

Odwzajemniłem z ochotą namiętny pocałunek partnerki i zadrżałem lekko, gdy mnie przygryzła. Wplotłem wolną dłoń w jej kruczoczarne włosy i powoli po nich pogładziłem.
- Teraz już wiem! - zaśmiałem się lekko po tych słowach i spojrzałem z uczuciem na Virgo. - Co zaś się tyczy mojej historii... Cóż, jest długa stosunkowo, bez przerw w niej zanudziłbym cię na śmierć moja droga.

Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptyCzw 4 Kwi 2019 - 18:24

Moje oczy zdawały się błyszczeć.
- Roderyku... nie nudzisz mnie... nigdy - szepnęłam mu do ucha i pocałowałam w nie po czym w szyje czując pod ustami jak w jego żyłach krąży krew. Lekko uszczypnęłam to miejsce zębami.
- Ale jeśli chcesz zrobić przerwę... - kontynuowałam pocałunki schodząc po szyi w dół.
Zatrzymałam się na moment żeby rozpiąć górne guziki jego koszuli.
- To teraz? - było ciemno ale całując go znalazłam bliznę po ukąszeniu i pieściłam to miejsce językiem.
- Tutaj? - oderwałam się na chwilę żeby spojrzeć mu w oczy.
- Na kamieniach? - zaśmiałam się lekko.
Powrót do góry Go down
Roderyk
Arystokrata
Roderyk

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptyCzw 4 Kwi 2019 - 18:40

Kusiła...za bardzo kusiła. To było aż niezdrowe, ale kto by się nad czymś takim zastanawiał w tym momencie? Jednak coś innego zaprzątało mi głowę w tym miejscu...

- Nigdy, powiadasz? Przypomnę ci jeszcze kiedyś te słowa - błysnąłem kłami w uśmiechu, po czym w ciszy rozkoszowałem się przez kilka uderzeń serca jej pocałunkami. Pozwoliłem jej na chwilę pieszczot. Nie chciałem jej przerywać. Ani teraz, ani nigdy.

- Uwierz mi, kamienie absolutnie mi nie przeszkadzają, ale... - wskazałem dłonią za Virgo - Czarna olsza. Wolałbym tutaj nie zostawać, jeśli będziesz dla mnie tak kochana.

Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptyCzw 4 Kwi 2019 - 18:51

Odwróciłam się w kierunku który wskazywał i odsunęłam kilka niesfornych kosmków swoich włosów za ucho. Niechętnie odsunęłam się od niego i wstałam.
- Czarna olsza? To po prostu drzewo czyż nie? - zdałam sobie sprawę że mam trochę ubrudzone ziemią spodnie więc pośpiesznie je otrzepałam. Przyglądałam się koronie drzewa która lekko poruszała się na wietrze i skrzyżowałam ręce na piersi.
Powrót do góry Go down
Roderyk
Arystokrata
Roderyk

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptyCzw 4 Kwi 2019 - 19:48

Wstałem zaraz za wampirzycą i zapiąłem koszulę. Paroma szybkimi ruchami oczyściłem swoje ubranie i poruszyłem parę razy ręką. Ot tak, z starego przyzwyczajenia. Przechyliłem lekko głowę, przyglądając się liściom delikatnie kołysanym wraz z wiatrem.

- Cóż, pamiętasz wątek walki z czystokrwistym? Otóż spieszę donieść, że ja tego starcia absolutnie nie wygrałem. A mieliśmy przewagę liczebną sześć do jednego. Skończyło się pojedynkiem. Pozostawiam twojej wyobraźni, jak wyglądali moi... towarzysze - po tylu latach, słowo "przyjaciele" wciąż bolało.

Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptyCzw 4 Kwi 2019 - 20:03

Kiedy wstał spojrzałam na niego i już miałam rzucić coś w stylu "Wystarczyło powiedzieć że nie chcesz" jednak zauważyłam jego poważną minę i pozostałam cicha. Kiedy powiedział o próbie pokonania czystego szeroko otworzyłam oczy.
- Sześciu... Roderyku... - westchnęłam.
Zdawałam sobie sprawę że taka grupa przemienionych miała niskie szanse na przetrwanie takiego starcia z czystokrwistym wampirem. Posmutniałam gdy wspomniał o swoich towarzyszy ale z drugiej strony poczułam też gniew. Zacisnęłam palce na swoich rękach.
- Przykro mi... ale jak tobie się udało?
Powrót do góry Go down
Roderyk
Arystokrata
Roderyk

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptyCzw 4 Kwi 2019 - 20:15

Rozczuliło mnie jej westchnienie. Sięgnąłem do niej dłonią i przyciągnąłem blisko do siebie. Pocałowałem ją krótko, by następnie ujął jej główkę jedną ręką, a drugą położyć na jej plecach. Gładziłem je powoli, gdzieniegdzie zatrzymując się na chwilę.

- Jak udało mi się co konkretnie? - zapytałem, lekko się drocząc z wampirzycą. Mimo, że samo wspomnienie masakry było bolesne, to pewnego rodzaju ponura satysfakcja po dziś dzień mnie cieszyła.

Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptyCzw 4 Kwi 2019 - 20:26

Chwyciłam jego dłoń zamykając w swoich i pocałowałam. Zaraz potem odsunęłam się i wciąż trzymając jego dłoń pociągnęłam go za sobą. Odciągnęłam go kawałek od drzewa które zaczęło nawet mi wydawać się upiorne. Czułam że będzie miało swój udział w tej opowieści i nie chciałam żeby przypominało mu jeszcze bardziej o tych chwilach. W końcu doszliśmy do niewielkiego stawu gdzie usiadłam na ławce.
- Jesteś tutaj... przeżyłeś a z tego co zrozumiałam... twoi towarzyszę nie.
Powrót do góry Go down
Roderyk
Arystokrata
Roderyk

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny EmptyCzw 4 Kwi 2019 - 20:36

Rozsiadłem się wygodnie obok wampirzycy, obejmując ją ramieniem. Chwilę patrzyłem na spokojną taflę wody i westchnąłem z zadowoleniem. Z uwagi na pochodzenie, widok taki zawsze mnie uspokajał.
Zaraz zwróciłem się do wampirzycy i lekko zacząłem bawić się jej włosami. Raz jeden kosmyk, raz drugi, czasami delikatnie muskałem jej szyję. Drugą ręką zastukałem parę razy w oparcie ławeczki.

- Martwi, co do jednego. Ale ten czystokrwisty... Cóż, zgaduję, że też nie żyje obecnie, ale śmierć była dla niego wybawienie. Moja pani nie była znana z łaskawości ani złotego serca.

Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Sponsored content

Park centralny Empty
PisanieTemat: Re: Park centralny   Park centralny Empty

Powrót do góry Go down

Park centralny
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next