a
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Walentynki 2023!


 

 Walentynki 2023!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1363
Punkty aktywności : 4464
Data dołączenia : 11/03/2019

Walentynki 2023! Empty
PisanieTemat: Walentynki 2023!   Walentynki 2023! EmptyWto 07 Lut 2023, 19:19

Walentynki 2023! 580b5711


[size=30]KOLEJNA EDYCJA POCZTY WALENTYNKOWEJ PRZED NAMI![/size]

"Kiedy zasypiam moja ostania myśl
jest wtulona w Ciebie.
Kiedy budzę się rano
moja pierwsza myśl biegnie do Ciebie.
I Ty nie wiesz… i ja nie wiem…
Jak można tak uzależnić się od siebie…"


Coroczne święto zakochanych, już za niedługo! Venandi nie jest dużym miastem, więc jak w inne święta tak i w Walentynki angażują się niemal wszyscy mieszkańcy! Największym zwyczajem miasta i jego okolic w to niezwykłe święto jest wielka poczta walentynkowa! Skrzynki na listy już są porozstawiane w całym mieście, kilka znajduje się nawet w Fostern. W niemal każdym miejscu znaleźć można też plakaty promujące tą niezwykłą tradycję. Wysłać można niemal wszystko! Czekoladki lub inne słodkości, jest też poczta zajmująca się wysyłaniem ciętych kwiatów, no i oczywiście tradycyjne listy... Niestety, jako że wolontariusze rozwożący przesyłki nie zaglądają do paczek, może przez to dochodzić do nieprzyjemnych niespodzianek. Poczta jednak jak co roku apeluje żeby nie nadużywać jej dla głupich żartów! Miasto w ostatnich miesiącach przeżywało ciężkie chwile... najwyższy czas wprowadzić w nie nieco więcej różowego koloru! Zachęcamy wszystkich do wyrażenia swoich uczuć w tym szczególnym dniu!


Walentynki 2023! Happy-10


A teraz nieco bardziej technicznie:
1. Każda wasza postać przebywająca w Venandi lub Fostern, może skorzystać z walentynkowej poczty. Wystarczy że napisze do mnie lub do Octavi w pw (tu lub na discordzie) z informacjami - dla kogo jest przesyłka, co jest w środku i czy chce się podpisać, a może podarować tajemniczego anonima Twisted Evil
2. Prośba od nas, jeśli wasza postać planuje wysłać walentynkę do postaci należącej do któregoś z adminów - będzie nam bardzo miło jeśli zrobicie nam niespodziankę i wiadomość wyślecie do kogoś innego niż posiadacza konta xD
3. Postać wysyłająca walentynkę, musi znać jej odbiorcę fabularnie i znać adres na jaki zostanie ona wysłana (może to być miejsce zamieszania lub pracy, gdzieś gdzie postać będzie w stanie odebrać swoją paczkę. Np. burmistrz na pewno prędzej czy później znajdzie się w ratuszu)
4. 12 lutego zamykamy zgłoszenia walentynek! Natomiast 14 lutego każdy otrzyma prywatnie informację czy i co dostanie jego postać. Możecie ale nie musicie uwzględnić tego w fabule. Może równie dobrze być to "smaczek" wspominany od czasu do czasu przez postać.


"Słońce nauczyło mnie marzyć,
gwiazdy miłością darzyć,
deszcz nauczył mnie szlochać,
a Ty nauczyłeś mnie kochać."

Szczęśliwych Walentynek kochani!
Powrót do góry Go down
 

Walentynki 2023!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» WALENTYNKI!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Eventy :: Część eventowa-