IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share

Szmaragdowe źródło

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Charon

Charon

Liczba postów : 117
Punkty aktywności : 428
Data dołączenia : 05/06/2019

Szmaragdowe źródło - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Szmaragdowe źródło   Szmaragdowe źródło - Page 3 EmptyWto 26 Lis 2019, 23:34

Kolejny gardłowy warkot wydobył się z gardła bestii kiedy kobieta dotknęła go nożem. Otwierał już pysk żeby zatopić zęby w jej szyi gdy nagle zwyczajnie się powstrzymał. Chwilę stał z otwartym pyskiem po czym przesunął nosem przy twarzy i szyi łowczyni węsząc. Złapał jej nadgarstek szponiastą łapą  i odsunął ostrze od siebie po czym zrobił krok w tył uważnie się jej przyglądając. Zdawał się być co najmniej zdziwiony i rozdarty, nie ufał łowczyni a jednak coś mu nie pasowało.
- Dlaczego? - mruknął kładąc uszy po sobie.
- Nie jesteś jedną z tamtych? Dlaczego nie walczysz? - zmrużył lekko błyszczące złotem oczy.
Spodziewał się podstępu, nie wiedział tylko kiedy więc mimo że pozwolił się wciągnąć w rozmowę to jego mięśnie były napięte i gotowe do skoku.
Powrót do góry Go down
Lilith

Lilith

Liczba postów : 13
Punkty aktywności : 100
Data dołączenia : 13/10/2019

PisanieTemat: Re: Szmaragdowe źródło   Szmaragdowe źródło - Page 3 EmptySro 04 Gru 2019, 01:28

Łowczyni nie ruszała się choć gdy ten się odsunął, sztylet zniknął z jej dłoni. Usiadła po czym wstała, poprawiając swoje ciuchy. Cholera... Miała nadzieję, ze nie są brudne.
- Dlaczego? Bo nikogo nie skrzywdziłeś. Nie na moich oczach. Ale tak. Jestem jedną z tamtych, ale inna... - powiedziała spokojnie do niego, choć zaraz uśmiechnęła się do niego szeroko.
- Proponuję więc byś sam ukarał młodziaki, bo następnym razem nie będę już tak litościwa i Śmierć ich dosięgnie... - mruknęła by przyjrzeć się mu, póki tak stał.
- Więc nie mieszkacie w Venandi, bo to jest miasteczko wampirów... Więc pewnie w tej wiosce niedaleko prawda? - spytała reasumując teren i kierunek dokąd uciekały wilkołaki. Zdążyła przestudiować okoliczne tereny i miejscowości. Gdzie co było...
- Wiem gdzie się skrywacie... Proszę więc byś mnie nie oszukał bo również znajdziesz się na liście.
Powrót do góry Go down
Charon

Charon

Liczba postów : 117
Punkty aktywności : 428
Data dołączenia : 05/06/2019

PisanieTemat: Re: Szmaragdowe źródło   Szmaragdowe źródło - Page 3 EmptyPią 06 Gru 2019, 01:30

Wilk dłuższą chwile przyglądał się kobiecie jakby czekał, kiedy tylko padnie "żartowałam!". W końcu dlaczego łowczyni miała by chcieć oszczędzić i jego i szczeniaki? Dodatkowo czuł się niepewnie kiedy wyciągnęła wnioski gdzie to mogą mieszkać. Położył uszy płasko przy czaszce i cicho warknął pod nosem.
- Venandi nie jest wampirzym miastem, nigdy nie miło być. - powiedział gniewnie.
To ewidentnie był drażliwy temat, Bastian cofnął się znów o krok nie spuszczając jej z oka.
- Możesz być pewna że poniosą konsekwencję. - uciął temat Fostern.
Zdawał sobie sprawę że tym samym mógł utwierdzić łowczynie w przekonaniu że to tam mają swoją kryjówkę jednak i tak nie miał argumentów aby ja od tego pomysłu odwieść.
- Trzymaj się z dala od Fostern... i od Venandi, trwa spór który będzie się tylko zaogniał. Nie jest tu bezpiecznie... niech ta informacja będzie podziękowaniem za życie tamtych debili.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Szmaragdowe źródło   Szmaragdowe źródło - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down

Szmaragdowe źródło
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3