Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Domek Letni Jane

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Valkyon
Smutny rycerz
Valkyon

Liczba postów : 422
Punkty aktywności : 1314
Data dołączenia : 14/03/2019

Domek Letni Jane - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Letni Jane   Domek Letni Jane - Page 4 EmptySob 29 Sie 2020, 14:08

Uśmiechnąłem się tajemniczo i odsunąłem kiedy zaczęła wstawać. Szczerze nie chciało mi się jeszcze wstawać, byłem w prawdzie głodny ale wizja zwykłego lenienia się na łóżku z Jane wydawała mi się tak kusząca. Kiedy mnie ponagliła wstałem rozbawiony, przeczesując palcami swoje włosy. Zerknąłem na zegarek i było już po dziesiątej, w sumie nic w tym dziwnego biorąc pod uwagę kiedy poszliśmy spać. Swoje rzeczy miałem w drugim pokoju więc od razu ruszyłem na korytarz rozciągając ramiona tak że czarne skrzydła jakie miałem na plecach zdawały się zatrzepotać. Zatrzymałem się jednak w framugach i spojrzałem jeszcze raz na dziewczynę.
- Przy okazji... Nie, spałaś jak niemowlę po prostu bardzo chciałem zobaczyć twoją minę, jest urocza - odpowiedziałem z szerokim uśmiechem i zniknąłem za drzwiami. Ubrałem zwykłą koszulkę i jeansy, a na to skórzaną kurtkę, bez rządnego wielkiego strojenia się. Z resztą, nawet nie wziąłem że sobą takich rzeczy... Druga sprawa zupełnie nie było to w moim stylu. Kiedy już względnie się ogarnąłem zszedłem na dół, parasol zdarzył już wyschnąć, to dobrze bo na dworze nadal padało chociaż teraz już nie tak intensywnie.
- Umieram z głodu... - mruknąłem cicho.
Zawsze tak jest... Kiedy wstawałem rano jeszcze nie odczuwałem głodu tak jak po dobrych kilku minutach po wyjściu z łóżka. Poczekałem na Jane i gdy do mnie dołączyła ruszyliśmy do centrum wsi.

[2x c.d]
Powrót do góry Go down

Domek Letni Jane
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4