Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować. 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Darion "The Deviant" Peyton

Go down 
AutorWiadomość
Darion
The Deviant
Darion

Liczba postów : 6
Punkty aktywności : 483
Data dołączenia : 31/10/2019

Darion "The Deviant" Peyton Empty
PisanieTemat: Darion "The Deviant" Peyton   Darion "The Deviant" Peyton EmptyPon 18 Lis 2019, 00:05

Imię: Darion
Nazwisko: Peyton
Pseudonim: The Deviant

Wiek lub data urodzenia: Wygląda na około 34 lata
Pochodzenie: Amerykanin, w jego żyłach płynie krew plemienia Absaroka
Miejsce zamieszkania: Montana, Miles City
Rodzina: Abrocket „Czarne Pióro” Peyton tak nazywał się ojciec Dariona. Mężczyzna urodził się w rezerwacie Indian Absarocka i tam spędził swoje dzieciństwo. Abrocket miał daleko idące plany więc jak tylko mógł wyjechać z rezerwatu zrobił to i pojechał do jednego z większych miast stanu Montana, by tam zdobyć porządne wykształcenie i wrócić do rezerwatu jako prawnik lub jakiś lekarz. Jednak plany młodego mężczyzny pokrzyżowała kobieta. Wampirzyca czystej krwi o imieniu Babette. Abrocket nic więcej o niej nie wiedział. Był pewny tylko, że się w niej zakochał i za jej namową poszedł na studia do akademii muzycznej. Okazało się to strzałem w dziesiątkę jednak było też coś, co na dłuższą metę zmieniło plany członka plemienia Absarocka. Owszem nie zawiódł swoich rodziców jednak mocno ich zadziwił. Nauka szła mu dobrze i choć nie był jakiś wybitny na roku to wypatrzył go łowca talentów. Proponował Peytonowi karierę w kapeli rockowej jednak on odmówił wymawiając się obowiązkami w domu i rzeczywiście je miał. Rok wcześniej podczas jednej z gorących nocy z Babette stało się coś, co wampirzyca nazwała wpadką, a Abrocket cudem. Oczywiście matka przez pierwsze parę miesięcy wychowywała małego chłopczyka jednak później zniknęła i choć ojciec Dariona próbował ją odnaleźć nigdzie jej nie było. Tak więc młody tatuś został sam z synem i musiał dzielić czas między dziecko, a naukę. Jakoś mu się to udawało i gdy wreszcie ukończył studia nie wrócił do rodzinnego rezerwatu a osiedlił się niedaleko w okolicach miasteczka Miles City. Tam zatrudnił się w miejscowej szkole jako nauczyciel muzyki i tak zaczął się nowy etap w życiu Dariona, a mianowicie wychowywanie go przez rodziców swojego ojca. Chłopak rósł jak na drożdżach i stawał się coraz silniejszy co według matki Abrocketa było dobrym znakiem. Lecz nie wszyscy wiedzieli, że ich wnuczek odziedziczył coś jeszcze. Otóż Darion odziedziczył dar jaki posiadali jego przodkowie z tym, że jednak był on znacząco różny od tego o czym opowiadali mu jego dziadkowie. Gdy ich wnuczek miał około dziecięciu lat ojciec zaczął zauważać zmiany w zachowaniu swojego syna jednak nie wiedział co się z nim dzieje. Dopiero w wakacje miało się wszystko stać jasne. Sam Darion nie pamiętał dokładnie kiedy objawiła się jego umiejętność lecz historię jej emanacji pamięta doskonale. . To było wczesnym latem, gdy chłopak przebywał razem ze swoim ojcem w lesie. Noc była ciepła, a na niebie widać było tysiące gwiazd. Chodzili po gęstwinie aż wreszcie trafili na niewielką polankę. Tam właśnie ujawniła się moc Dariona. Razem z matką postanowili odpocząć i gdy kobieta usiadła na trawie chłopak biegał po polanie. Nagle pochylił się nad czymś czego jego matka nie mogła widzieć.
- Biedactwo… Jesteś ranny. Pozwól sobie pomóc. – powiedział cicho do znalezionego ptaka. Okazało się, że to kruk jednak Darion widział, że ma złamane skrzydło. Chłopczyk podniósł zwierzę i wtedy zaczęła działać jego moc. Z pleców wyrosły kruczoczarne skrzydła, które po rozłożeniu zaczęły jakby emanować światłem gwiazd. Światło padało na rannego ptaka i po kilku minutach Kruk mógł już poruszać złamanym skrzydłem. Darion niestety po zniknięciu swoich skrzydeł padł nieprzytomny, a na jego lewym ramieniu pojawiła się niewielka blizna. Od tamtej pory uratowane zwierzę jest towarzyszem chłopaka i często razem z nim się pokazuje. Po tych wydarzeniach Abrocket zabrał Dariona ze szkoły i prosił swoich przyjaciół ze szkoły by przychodzili do ich syna i nauczali go w domu. Oczywiście robili to za drobną opłatą. Dopiero gdy młody Peyton miał osiemnaście lat ojciec pozwolił mu wyjechać do miasta na wymarzone studia. Darion poszedł w ślady ojca i też dostał się do Akademii Muzycznej, którą o dziwo skończył z wyrożnieniem. Miał wiele ofert pracy z największych sal koncertowych w stanach jednak Darion wybrał karierę muzyka Rockowego. Jeszcze na studiach będąc założył kapelę z czwórką swoich przyjaciół z różnych roczników. Nazwali ją Raven Blood i zaczęli koncertować w klubach akademickich. Po ukończeniu studiów młody Peyton bardzo chciał zrobić sobie tatuaż. Niestety choć chodził do wielu salonów żaden rysunek nie utrzymał się na jego skórze. Długo szukał takiego salonu, który umożliwi mu posiadanie wymarzonego tatuażu. Przypadek chciał, że po jednym z koncertów Peyton trafił na ogłoszenie jednego z salonu, który gwarantował utrzymanie się rysunku na skórze wampira. Muzyk nawet się nie zastanawiał. Powiedział swoim kumplom z zespołu, ze wychodzi i nie będzie go około czterech godzin. Ból jaki czuł podczas tatuowania był nie do zniesienia jednak rzeczywiście tatuaż się utrzymał. Okazało się, że właścicielem salonu był wampir, który pomagał takim jak Darion. Od tamtej pory Peyton mógł się szczycić tatuażem, który teraz stał się jego znakiem rozpoznawczym, a widok samego napisu na brzuchu „Outlaw” wywołuje prawie spazmy u fanek. Obecnie Darion wygląda na mężczyznę w wieku 34 lat. Ile ma w rzeczywistości nikt nie wie. Jednak jego fanki uważają, że jest wiecznie młody, gdyż nie zmienia się za szybko.

Orientacja: Biseksualny

Rasa: Wampir pół krwi
Ranga: Ravenwing
Zawód wykonywany: Muzyk, basista w zespole rockowym

Charakter: Deviant są wielkim indywidualistą i ceni niezależność w miłości. Nie potrafi mówić o uczuciach i późno je w sobie odkrywa. Ma problemy z odróżnieniem miłości od przyjaźni, a podstawą związku są dla niego wspólne zainteresowania. To mężczyzna stały w uczuciach, lecz nie potrafi ich wyrażać swoich, przez co może być uznawany za osobę chłodną i wyniosłą. Ma również problem z pokazywaniem swoich emocji, przez co niestety bywa niezrozumiany przez społeczeństwo. Peyton nie jest także typem osoby, która będzie obsypywała ukochaną komplementami czy namiętnymi wyznaniami, nawet jeżeli będzie ją bardzo kochał. Takie rzeczy nie leżą w jego naturze. Z reguły Darion jest także bardzo sympatyczny i towarzyski, raczej pozytywnie nastawiony do otoczenia, jednak zawsze trzyma dystans, bo tylko wówczas może mieć pewność, iż uda mu się zachować niezależność i wolność, bez których nie jest on w stanie wyobrazić sobie swojego życia. Jednak Deviant nie stroni od ludzi, lecz może się bez ich towarzystwa doskonale obyć i czasem chce po prostu pobyć w samotności. Czasem bardzo ciężko na niego wpłynąć i skłonić do zmiany zdania czy też poglądów. Jeśli Peyton raz coś postanowi, będzie trwał przy tym tak długo, aż sam nie dojdzie do tego, że trzeba, by zmienić lub zmodyfikować swoje zdanie. Deviant lubi życie towarzyskie, a także wszystko co nieprzeciętne, oryginalne, i fascynujące. Peyton nie znosi rutyny i pedanterii. Nie będzie tolerował także przymusu, ograniczeń, skrępowania, i wszystkiego, co narzucone, lub co będzie jakiś sposób hamować jego wolność ruchów i swobodę myślenia. Darionowi zdarza się też czasem intrygować innych ludzi nie tylko swoimi poglądami ale również swoim wyglądem jak i zachowaniem. Peyton jest bardzo dobrym przyjacielem, a jego przyjaźń zawsze będzie szczera. Inne jego cechy to również koleżeńskość, życzliwość i wierność. Zdarza mu się jednak bywać porywczym i niesubordynowanym jeśli chodzi złe traktowanie lub też torturowanie zwierząt, które kocha i stawia je wyżej od własnego życia jak również nie pozwoli wyrażać się źle na temat inności ludzi, których spotka na swojej drodze. Bywa wygadany i może się wydawać, że jest oschły i nieprzyjemny jednak to tylko i wyłącznie pozory, które mają na celu niedopuszczenie zbyt ciekawskich osób do jego prywatnego życia. Jednak nawet znając Devianta przez wiele lat on może cię w każdej chwili zaskoczyć czymś nowym gdyż jak każdy Wodnik potrafi być czasami bardzo nieprzewidywalny
Wygląd: Deviant jest mężczyzną, o którym można powiedzieć, że wyróżnia się z tłumu. Nie dlatego, że jest jakoś zdeformowany lecz dlatego, że ma swój własny styl ubierania się. Wielu zastanawiało się jak opisać go jednym słowem i nikt jeszcze nie wpadł na to, jaki ten wyraz powinien być. Peyton jest wysokim mężczyzną mierzącym 195 centymetrów wzrostu i ważącym 81 kilogramów. Przy tym wzroście można powiedzieć, że ma dobrze zbudowaną i szczupłą sylwetkę. Porusza się zwinnie jak kot chociaż niektóre jego ruchy jak i gesty przywodzą na myśl skradającego się drapieżnika. Gdy walczy lub czuje się zagrożony cała jego postawa jak i sposób poruszania zmienia się nie do poznania. Jest wówczas szybki i zwinny, a jego niektóre gesty i ruchy można wręcz nazwać ostrymi i nieprzewidywanymi. Jednak mało jest osób, które mogą to potwierdzić. Przechodząc do szczegółów jego wyglądu trzeba nadmienić, że mężczyzna ten ma sięgające do ramion czarne włosy i przenikliwe czerwone oczy. Szczupły i prosty nos oraz miękkie usta przebite w dwóch miejscach kolczykami dopełniają lekko wydłużoną i zaokrągloną twarz. Drugą dość istotną sprawą, która prawie natychmiast rzuca się w oczy jest wytatuowane lewe ramię. Te znaki, które według Deviant zdobią jego ciało są dla niego bardzo ważne jednak nikt oprócz paru zaufanych osób nie wie tak naprawdę dlaczego. Tors i brzuch nie noszą ani śladu zbędnego tłuszczu, a lekko zarysowane mięśnie tworzą tak uwielbiany przez płeć piękną, sześciopak. Smukłe i długie palce oraz umięśnione ramiona dopełniają wygląd górnej części ciała Devianta. Wąskie biodra i smukłe lecz umięśnione nogi zamykają klamrą fizyczne cechy tego mężczyzny. Peyton ubiera się w luźno i dobiera ubiór tak by nie krępował jego ruchów jak i nie zdradzał faktu, że Darion jest wysportowanym człowiekiem. Zazwyczaj ma na sobie jakąś białą koszulę i narzucony na nią, długi skórzany płaszcz bez rękawów w takim samym kolorze czarnym. Ubioru dopełniają oczywiście czarne, skórzane spodnie spięte paskiem z klamrą w kształcie głowy jakiegoś demona, oraz drugi pasek opadający trochę za biodro i długie, sięgające do połowy łydki czarne buty przypominające wojskowe obuwie taktyczne, wiązane na osiemnaście dziurek i spięte pięcioma klamrami, by jeszcze lepiej trzymać staw skokowy. Uważny obserwator zauważy wisiory będące nieodłączną częścią jego ubioru.
Wady:
† Cierpi na bezsenność, a w nocy często nawiedzają go koszmary przez co budzi się z krzykiem i nie może już wtedy spać,
† Boi się wszelkiego rodzaju owadów bzyczących, a największy lęk wywołują u niego pszczoły, osy i szerszenie, wtedy ucieka z dzikim wrzaskiem jakby go co najmniej przypalali żywym ogniem,
† Bywa niesubordynowany, porywczy i awanturniczy, przez co często ma spięcia z ludźmi, którzy go nie potrafią zrozumieć,
† Ma słabość do pizzy, dałby się za nią pokroić na kawałeczki,
† Zdarza mu się przesadzać z alkoholem,
† Ciżęko jest mu nawiązać pierwszy kontakt z nowymi osobami,
† Nie potrafi mówić i wyrażać swoich uczuć
Zalety:
† Jest bardzo tolerancyjny i nienawidzi naśmiewania się z innych. Dla niego nie ma znaczenia kolor skóry, pozycja społeczna, wyznanie, orientacja seksualna. Uważa, że wszyscy są ludźmi i jeśli nie chcesz dostać od niego w pysk lepiej nie obrażaj przy Darionie nikogo,
† Ma mocną głowę do alkoholu,
† Jest wysportowany. Uwielbia łazić po górach, jeździć na rowerze, czy też biegać. Ogólnie bardzo lubi uprawiać różne sporty, kiedyś chodził na siłownię ale znudziła mu się monotonia tego miejsca,
† Z reguły jest przyjacielski i z chęcią pomaga drugiemu człowiekowi, dopóki nie nadepnie mu się na odcisk,
† Lubi zdrowe jedzenie oraz zdrowy styl życia.
Zainteresowania/hobby: muzyka, sport, sztuki walki, przebywanie na łonie natury
Umiejętność dodatkowa:
Skrzydła śmierci- Z pleców mężczyzny, wyrastają kruczoczarne skrzydła, które filtrują i wzmacniają światło gwiazd przebijające przez pióra. Przez co wygląda to tak jakby emanowały lekką srebrną poświatą. Za ich pomocą mężczyzna potrafi uleczyć złamania, rany postrzałowe, rany cięte i kłute jednak nie może uchronić nikogo od śmierci. Przefiltrowane przez pióra światło koncentruje się w miejscu złamania czy też rany i zasklepiając ją lub składając złamane kości. Uzdrawianie trwa trzy posty, po użyciu postać musi odpoczywać przez dwa posty, a ponownie może użyć umiejętności dopiero po czterech postach fabularnych.
Dodatkowe:
† Jako dziecko uwielbiał mazać kredkami po ścianach, co zaowocowało tym, że poszedł na studia związane z grafiką,
† Posiada prawo jazdy kategorii A i B,
† Uwielbia gwiazdy i lubi spoglądać w nocne niebo,
† Uwielbia motory i ma w garażu dwa motory marki Indian. Jeden jest czarny, a drugi biały,
† Kocha zwierzaki i jest dumnym posiadaczem kruka, którego uratował gdy był jeszcze dzieckiem. Nadał mu imię Chuni, co oznacza gwiazda. Gdy tylko może udziela się charytatywnie w schronisku dla zwierzaków,
† Uwielbia przebywanie na łonie natury, to go uspakaja,
† Artystyczna dusza. Potrafi grać na gitarze akustycznej i gitarze basowej,
† Lubi czytać książki,
† Zdarza mu się jeść słodycze jednak nie czuje do nich jakiegoś większego pociągu,
† Fan rocka, footballu amerykańskiego, piłki nożnej i łażenia na koncerty. Wtedy ciężko go poznać,
† Jego ulubionymi kolorami są czarny i srebrny,
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 871
Punkty aktywności : 2153
Data dołączenia : 11/03/2019

Darion "The Deviant" Peyton Empty
PisanieTemat: Re: Darion "The Deviant" Peyton   Darion "The Deviant" Peyton EmptyPon 18 Lis 2019, 15:37

Darion "The Deviant" Peyton 0be37818
Powrót do góry Go down
 
Darion "The Deviant" Peyton
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Postacie :: Karty Postaci-
Skocz do: