a
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Event Halloween'owy - zapisy!


 

 Event Halloween'owy - zapisy!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1363
Punkty aktywności : 4459
Data dołączenia : 11/03/2019

Event Halloween'owy - zapisy!  Empty
PisanieTemat: Event Halloween'owy - zapisy!    Event Halloween'owy - zapisy!  EmptyPią 01 Paź 2021, 08:02

Event Halloween'owy - zapisy!  Uploads_halloween_halloween_PNG187Event Halloween'owy - zapisy!  Uploads_halloween_halloween_PNG187Event Halloween'owy - zapisy!  Uploads_halloween_halloween_PNG187
Venandi nigdy nie było zwykłym, spokojnym miastem.  Ludzie zdają się wręcz przyzwyczajeni do tego że czasem ktoś znika… że ktoś zostaje znaleziony martwy. Dzień jak codzień? A jednak, fala ostatnich zaginięć jest na ustach wielu. Nikt nie odnaleziono sprawcy, a mimo to plotki okrążyły miasto niepokojąc nawet nadprzyrodzoną część mieszkańców. To prawda że zbliżające się Halloween działa na wyobraźnię, ale jeździec bez głowy?

Serdecznie zapraszamy do udziału w evencie! Przypominamy, udział jest dobrowolny, ale należy liczyć się z obecnością mg i dotrzymywaniem terminów. Za aktywny udział, przewidziane są nagrody!

Zapisy trwają aż do 22.10.2021r.

Kilka relacji świadków:

"W zasadzie… to ja nic nie widziałam. Obudziły mnie krzyki! Było coś po północy, wstałam z łóżka, mam parę metrów do okna na ulicę i wtedy, zrozumiałam skąd znam ten dźwięk. Krzyki mieszały się z uderzeniami kopyt o beton! Ruszyłam do okna, ale ulica była już pusta. Nawet krzyk ustał… tylko ten dźwięk kopyt, odbijał się jeszcze echem od zabudowań."

"Widziałem! Ja widziałem go, tak jak teraz Ciebie widzę! Jestem bezdomny od pięciu lat, normalnie mieszkam w parku, ale teraz chłodno się robi… to przenoszę się na ulicę miasta. Późno było… księżyc wysoko na niebie, nie mam zegarka. Jadę z wózkiem przez park, ostatnie graty spakowałem. Nagle słyszę konia! Zostawiam wózek i po cichutku podchodzę bliżej. No rżenie konia! I jest też koń! Pasł się w naszym parku! Wtedy zobaczyłem że ktoś zbliża się od strony stawu… Święta Panienko, coś ciągnął! Ubrany na czarno… nie czekałem aż zobaczę głowę przypiętą do jego pasa, bo przecież to był on! Zacząłem zwiewać ile tylko sił w nogach!"

"Mój mąż miał nocną zmianę jako stróż nocny. Po pierwszej w nocy poszedł na obchód. Boże… on tak lubił tą pracę, spokojna - mówił. Nigdy nic się nie dzieje. Rano nie wrócił… policja każe mi się uspokoić, ale pokazali mi nagranie z kamer przemysłowych! Nie nagrały w pełni porwania, ale widać cień pędzącego konia i ten dźwięk kopyt uderzających o beton… czego to coś od nas chce?! Czy naprawdę nikt nie może znaleźć tego bydlaka?! "

Event Halloween'owy - zapisy!  Tumblr_nvhebk2BSS1t0go5oo1_r1_500
Powrót do góry Go down
Maru
Omega
Maru

Liczba postów : 82
Punkty aktywności : 1128
Data dołączenia : 18/08/2021

Event Halloween'owy - zapisy!  Empty
PisanieTemat: Re: Event Halloween'owy - zapisy!    Event Halloween'owy - zapisy!  EmptyNie 03 Paź 2021, 08:05

Chcę się zapisać postacią Maru!
Powrót do góry Go down
Wassian

Wassian

Liczba postów : 44
Punkty aktywności : 1228
Data dołączenia : 16/04/2021

Event Halloween'owy - zapisy!  Empty
PisanieTemat: Re: Event Halloween'owy - zapisy!    Event Halloween'owy - zapisy!  EmptyPon 04 Paź 2021, 20:51

Zapisuję Waszkę, niech działa
Powrót do góry Go down
Jotunbane

Jotunbane

Liczba postów : 125
Punkty aktywności : 1236
Data dołączenia : 03/10/2021

Event Halloween'owy - zapisy!  Empty
PisanieTemat: Re: Event Halloween'owy - zapisy!    Event Halloween'owy - zapisy!  EmptyCzw 07 Paź 2021, 20:15

Knut zwarty i gotowy!
Powrót do góry Go down
Erin
Pijaweczka
Erin

Liczba postów : 85
Punkty aktywności : 1417
Data dołączenia : 20/12/2020

Event Halloween'owy - zapisy!  Empty
PisanieTemat: Re: Event Halloween'owy - zapisy!    Event Halloween'owy - zapisy!  EmptyNie 17 Paź 2021, 19:58

Zgłaszam Erin
Powrót do góry Go down
Jacob
Wyuzdany blondasek
Jacob

Liczba postów : 568
Punkty aktywności : 4062
Data dołączenia : 07/04/2019

Event Halloween'owy - zapisy!  Empty
PisanieTemat: Re: Event Halloween'owy - zapisy!    Event Halloween'owy - zapisy!  EmptyNie 17 Paź 2021, 21:33

Zgłaszam Jacoba :3
Powrót do góry Go down
Eva
Goth Girl
Eva

Liczba postów : 24
Punkty aktywności : 1217
Data dołączenia : 18/03/2021

Event Halloween'owy - zapisy!  Empty
PisanieTemat: Re: Event Halloween'owy - zapisy!    Event Halloween'owy - zapisy!  EmptyPon 18 Paź 2021, 11:00

Zgłaszam Evę.
Powrót do góry Go down
Annabelle

Annabelle

Liczba postów : 52
Punkty aktywności : 1250
Data dołączenia : 11/04/2021

Event Halloween'owy - zapisy!  Empty
PisanieTemat: Re: Event Halloween'owy - zapisy!    Event Halloween'owy - zapisy!  EmptyPią 22 Paź 2021, 23:02

Bella wchodzi
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Event Halloween'owy - zapisy!  Empty
PisanieTemat: Re: Event Halloween'owy - zapisy!    Event Halloween'owy - zapisy!  Empty

Powrót do góry Go down
 

Event Halloween'owy - zapisy!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Event Rusalii - zasady i zapisy
» Event Wielkanocny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum :: Kosz :: Zakończone eventy-