a
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Prosektorium - Page 3


 

 Prosektorium

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Charon

Charon

Liczba postów : 835
Punkty aktywności : 3332
Data dołączenia : 05/06/2019

Prosektorium - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prosektorium   Prosektorium - Page 3 EmptyPią 28 Maj 2021, 07:22

Czarodziejka nawet nie spojrzała na łowczynie udając skupienie na swojej pracy. Naprawdę jednak jej policzki znów się zarumieniły, a na chwilę wciągnęła więcej powietrza i wyglądała jak różowy balonik. Ostatecznie jednak zajmowanie się rysowaniem nieco ją uspokoiło.
- Znam go lepiej niż ktokolwiek w bractwie...pracujemy razem od dawna. - odpowiedziała nieco ciszej, jak by mówiła sama do siebie.
Jak by sama siebie przekonywała albo po prostu nie miała odwagi powiedzieć tego głośniej. Odwróciła się trochę zaskoczona kiedy Vit oznajmiła że zna Ginny, ale ostatecznie lekko się uśmiechnęła.
- Wiele osób odmawia pracy z nią... Nie jest łatwa w obyciu ale Jacob chyba to lubi. Ginny ciężko pracowała żeby być łowcą ale rytuał rządzi się swoimi prawami. Nasz szef chyba widzi w niej trochę siebie. Może faktycznie uda nam się kiedyś coś tu zmienić. - odpowiedziała i wstała żeby obejść krąg i przyjrzeć się dokładnie swojemu dziełu.
W zasadzie działała po omacku ale pomysł Vittori wydał jej się naprawdę interesujący. Tyle że nic się nie wydarzyło i Kristen zamyśliła się na chwilę.
- Żyją w chłodnych warunkach... Niektóre gatunki zwierząt rozmnażają się tylko w konkretnych. Jak niektóre ślimaki wodne. Całe życie w słodkiej wodzie ale rozmnażają się w słonej. Może jest dla niego za zimno? - zapytała nadal nie odrywając wzroku od łapy.
- Może musielibyśmy trafić w odpowiednią temperaturę... Taką która go nie zabije ale właśnie... Hmm odrodzi. Przemycę to do pokoju i pomyślę... Za wysoka temperatura może sprawić że stracimy obiekt badań.
Powrót do góry Go down
Vittoria
Cicha śmierć
Vittoria

Liczba postów : 145
Punkty aktywności : 2269
Data dołączenia : 23/09/2019

Prosektorium - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prosektorium   Prosektorium - Page 3 EmptyWto 01 Cze 2021, 21:04

Uniosłam brew, lekko zdezorientowana tym, co się zadziało. Potem po prostu przyglądałam się krzątającej się Kristen, dopóki nie skończyła mruczeć do siebie i cos ustawiać. Trup jak był trupem, tak nadal nim był. Niemniej podobał mi się na nowo obudzony zapał w dziewczynie. Odleciałam na chwilę myślami, a w tym czasie Kristen zdążyła już uznać, że należy zmienić warunki badania.
- Chyba lepiej żebym się nie zakradała z tobą, to będzie podwójnie podejrzane - odparłam. - Poza tym mam wrażenie, że już cię wystarczająco natchnęłam. Napisz, jak coś się zmieni - powiedziałam, przytulając ją przelotnie na pożegnanie i kierując się w stronę wyjścia.

/zt
Powrót do góry Go down
 

Prosektorium

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Prosektorium

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przedmieścia Venandi :: Wzgórze wschodnie :: Część centralna-