a
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Apartament Roderyka - Page 6


 

 Apartament Roderyka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
AutorWiadomość
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3752
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptySro 10 Kwi 2019, 14:16

- Pani każe, sługa musi - rzuciłem z teatralnym westchnięciem i rozebrałem się, zostając w samej bieliźnie. Obróciłem się do wampirzycy, układając głowę przy jej ramieniu. Ugryzłem ją delikatnie, po czym powoli zacząłem przesuwać się ustami po jej szyi. Jedną ręką sięgnąłem do jej zgrabnych nóg i pogładziłem udo długim, posuwistym ruchem.
- Proszę powiedz, że śpisz pod kołdrą. To jeden z tych nawyków, których nigdy się nie wyzbyłem - wymruczałem do ucha Virgo, by zaraz je przygryźć.


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1366
Punkty aktywności : 4479
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptySro 10 Kwi 2019, 14:36

Zaśmiałam się kiedy grzecznie się rozebrał. Czując jego dotyk zamruczałam zadowolona i odwróciłam się z powrotem do niego. Szczerze rzadko mi się zdarzało używać kołdry, nie odczuwałam zimna tak jak ludzie ale też nie przeszkadzał mi ten pomysł.
- Z tobą mogę - uśmiechnęłam się zalotnie i podniosłam na chwilę żebyśmy mogli się przykryć.
Po tym pogładziłam jego policzek i pocałowałam czule, samym paznokciem przejerzdzając od szyii i zatrzymując się dopiero na brzuchu
Powrót do góry Go down
Online
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3752
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptySro 10 Kwi 2019, 14:49

- My, przemienieni, mamy takie swoje różne nawyki i głupoty czasami - zakryłem nas po tych słowach kołdrą i objąłem czule Virgo. Ułożyłem na jej plecach jedną rękę, sięgając nią coraz to niżej i niżej, gładząc delikatną skórę wampirzycy. Nie spieszyłem się, dokładnie badając każdy skrawek jej ciała. Drugą ręką gładziłem kruczoczarne włosy Virgo, jak zawsze chętnie wplatając między nie palce.


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1366
Punkty aktywności : 4479
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptySro 10 Kwi 2019, 15:27

Czując jego rękę dosłownie miałam wrażenie jak przechodzi po mojej skórze prąd. Zawsze moja skóra przy kręgosłupie była bardzo wrażliwa. Lekko się przeciągnęłam się jak kotka i zgięłam nogę, przejeżdżając nią po nagich nogach wampira. Oplotłam nią jego biodra i wtuliłam się w niego.
- Chętnie poznam wszystkie twoje nawyki - zamruczałam i pocałowałam jego bliznę po ugryzieniu.
Powrót do góry Go down
Online
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3752
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptySro 10 Kwi 2019, 15:46

Uśmiechnąłem się, czując zgrabną nóżkę wampirzycy na sobie. Złapałem ją za kolano i przesunąłem ręką do uda i z powrotem, zaciskając od czasu do czasu mocniej dłoń.
- Moje nawyki? - zastanowiłem się chwilę, po czym stwierdziłem - Chyba nie mam ich za dużo. Aczkolwiek wciąż nie mogę się przemóc do tego, by zostawiać rozchylone zasłony na dole w salonie. Jakoś wciąż drażni mnie zbyt duża ilość promieni słonecznych. Co jest w sumie dosyć zabawne, bo rytuał przeszedłem dawno temu.


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1366
Punkty aktywności : 4479
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptySro 10 Kwi 2019, 16:09

Kiedy wspomniał o słońcu przypomniał mi się pewien chłopak którego znałam wiele lat temu. Przytuliłam się policzkiem do klatki piersiowej wampira i przymknęłam oczy.
- Nie lubię słońca... To prawda że mnie nie pali ale...  - zatrzymałam się na chwilę i westchnęłam.
- Widziałam kiedyś jak spłonął jeden wampir... - wolałam nie wchodzić w szczegóły tego jak to mój szalony ojciec uwiązał biedaka w ogrodzie i to dlaczego to zrobił. W sumie nie chciałam nawet o tym dłużej myśleć.
- Rozumiem dlaczego mimo wszystko go unikasz. - wsunęłam rękę pod kołdrę i złapałam jego dłoń na swoim biodrze. Spojrzałam na niego błyszczącymi oczami i pocałowałam namiętnie.
- Zaraz na prawdę nie zasnę... - szepnęłam gdy nasze usta się rozdzieliły.
Powrót do góry Go down
Online
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3752
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptySro 10 Kwi 2019, 17:20

- Och, u mnie nie było aż nic tak...ekstremalnego. Po prostu nigdy się nie przyzwyczaiłem do tego, że już nie spalą mi się ręce, gdy otworzę balkon - skłamałem gładko, nawet na chwilę nie zdradzając się choćby fałszywym tonem serca. Aczkolwiek moje wspomnienia z tamtego okresu nie były bolesne. Zasłużyli.
- Jak dotąd właśnie wciąż jakoś nie zasypiasz, moja droga. Czemuż to tak? - spytałem z zadziornym uśmiechem, zaciskając dłoń na udzie Virgo.


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1366
Punkty aktywności : 4479
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptySro 10 Kwi 2019, 18:01

Uśmiechnęłam się do niego.
- Cóż w mroku jest moim zdaniem dużo przyjemniej... - kiedy jego ręka zacisnęła się cjcho syknęłam i spojrzałam na niego.
- Sądzę że bardzo się o to starasz... Uważaj drogi panie bo zaraz ja zadbam o to że nie zaśniesz - wyszeptałam nachylając sie do jego ucha.
Powrót do góry Go down
Online
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3752
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptySro 10 Kwi 2019, 18:12

Uśmiechnąłem się na słowa wampirzycy i tym razem przesunąłem rękę z jej pleców na tyłek, mocno ją zaciskając.
- Mówisz? W takim razie, czekam niecierpliwie, panienko Tenebris, aż ukaże mi panienka swoją dominującą stronę - rzuciłem, po czym pocałowałem namiętnie wampirzycę.


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1366
Punkty aktywności : 4479
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptySro 10 Kwi 2019, 19:39

Odwzajemniłam pocałunek po czym uniosłam lekko brew.
- Jesteś pewien? Ja gryzę - spojrzałam na niego zadziornie i odepchnęłam go tak żeby połozył się na plecach, poczym usiadłam na jego biodrach okrakiem. Nachyliłam się nad nim ocierając koronką stanika o jego nagi tors i całując jego szyje, co jakiś czas szczypiąc jego skórę zębami.
Powrót do góry Go down
Online
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3752
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptySro 10 Kwi 2019, 20:34

Położyłem z uśmiechem dłonie na biodrach wampirzycy, przesuwając po nich powoli. Zacisnąłem je na chwilę mocniej, by po chwili jedną dłonią kontynuować wędrówkę w stronę jej piersi.
- Tak mówisz? Przed chwilą jeszcze dałaś się nakłonić na przyjście tutaj skuszona perspektywą spania, z tego co pamiętam!


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1366
Punkty aktywności : 4479
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptySro 10 Kwi 2019, 21:18

Kiedy zadał pytanie ugryzłam jego szyję mocniej lekko przebijając skóre która zaraz się zasklepiła. Uniosłam się żeby na niego spojrzeć i oblizałam usta.
- Możemy iść spać jeśli jeszcze chcesz - uśmiechnęłam się i wsunęłam rękę między nas i lekko zacisnęłam na jego kroczu.
Powrót do góry Go down
Online
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3752
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptySro 10 Kwi 2019, 21:38

Zamruczałem cicho, czując jej dotyk i przymknąłem na chwilę oczy, po czym uśmiechnąłem się szeroko.
- Czemu ci nie wierzę, jak to mówisz? - spytałem i złapałem wampirzycę w bioderkach, po czym obróciłem ją nagle na plecy. Ułożyłem sobie jej nogi na ramionach i przygryzłem mocno. Sięgnąłem ręką do jej koronek i przesunąłem powoli, mocno przyciskając dłoń.
- Tym razem postaram się zachować większy szacunek dla twojego ubioru Virgo - dodałem z łobuzerskim uśmiechem.


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1366
Punkty aktywności : 4479
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptySro 10 Kwi 2019, 22:38

Już miałam odpowiedzieć kiedy wylądowałam na plecach. Jęknęłam kiedy mnie ugryzł i przygryzłam dolną wargę. Na jego komentarz o zniszczonych ubraniach uśmiechnęłam się. Pozwoliłam mu zająć się moimi koronkami zaraz jednak znów nas obracając tak że wylądował z powrotem na dole. Wyprostowałam się na moment zsuwając z siebie majtki.
- Nie żebym teraz ja ci nie wierzyła - uśmiechnęłam się i przejechałam palcami po jego brzuchu zatrzymując się na bokserkach. Całowałam skórę przy zaczynającym się materiale na moment łapiąc zębami gumke, lekko naciągając i puszczając. W końcu zdjęłam z wampira bieliznę cały czas ustami podążając za zsówanym materiałem coraz niżej.
Powrót do góry Go down
Online
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3752
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptyCzw 11 Kwi 2019, 08:41

Westchnąłem cicho i wplotłem rękę we włosy wampirzycy, lekko ją szarpiąc. Pozwoliłem się rozebrać do końca i uśmiechnąłem się szeroko do wampirzycy.
- Cóż, za dużo teraz do zrywania z ciebie Virgo nie mam!


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1366
Punkty aktywności : 4479
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptyCzw 11 Kwi 2019, 09:12

Chicho jęknęłam kiedy szarpnął moje włosy i spojrzałam na niego. Wcześniej tego nie robił ale nie miałam nic przeciwko, nawet podobało mi się to. Uśmiechnęłam się do wampira i przesunęłam do góry żeby zrównać się z jego twarzą przy okazji w pełni świadomię ocierając się o jego członka. Pocałowałam go długo i namiętnie przygryzając jego wargę.
- Wolała bym jednak żebyś nie rozrywał za każdym razem mojej bielizny. - uśmiechnęłam się i wróciłam do pocałunków wracając niżej. Tym razem jednak robiąc większe odstępy między nimi. Ugryzłam go mocniej w brzuch po czym zaczęłam całować jego członka drażniąc go językiem.
Powrót do góry Go down
Online
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3752
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptyCzw 11 Kwi 2019, 12:37

- Za każdym razem? Czyli czasami jednak mogę? - z delikatnym uśmiechem głaskałem wampirzycę po włosach, po czym sięgnąłem do jej policzka i pogladziłem go wierzchem dłoni.
Zasyczałem lekko gdy poczułem ząbki wampirzycy na skórze i zaśmiałem się.
- Zaczynam się bać tego twojego gryzienia!


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1366
Punkty aktywności : 4479
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptyCzw 11 Kwi 2019, 13:09

Uśmiechnęłam się łobuzersko.
- Czasem możesz - pocałowałam sam czubek jego członka i przejechałam paznokciami po wewnętrznej stronie jego uda.
- Sam chciałeś - szepnęłam i wzięłam do ust jego członka.
Pieściłam go ustami kiedy ręką lekko dalej muskałam skórę na jego udach. Po chwili jednak znów uniosłam się do twarzy wampira.
- Więc? Na pewno nie masz ochoty jeszcze spać? - szepnęłam i ugryzłam go w zagłębienie szyi.
Powrót do góry Go down
Online
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3752
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptyCzw 11 Kwi 2019, 13:20

- Jakoś tak magicznie mi przeszła ochota - położyłem rękę wampirzycy na szyi i przyciągnąłem do siebie. Złączyłem nasze usta w namiętnym pocałunku. Drugą ręką przesuwałem wzdłuż jej pleców, aż dotarłem do jej pośladków. Złapałem ją mocno, pi czym dałem wampirzycy klapsa.


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1366
Punkty aktywności : 4479
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptyCzw 11 Kwi 2019, 13:57

Odwzajemniłam pocałunek a kiedy dał mi klapsa otworzyłam usta jednak nie wydałam z siebie dźwięku tylko się uśmiechnęłam. Przesunęłam paznokciem  po mostku partnera zostawiając zaczerwienioną skórę żeby zaraz przepraszająco ja pocałować. Wolną ręką zjechałam znów między was i sunęłam palcami tam i z powrotem po jego przyrodzeniu.
Powrót do góry Go down
Online
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3752
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptyCzw 11 Kwi 2019, 16:13

Przymknąłem na chwilę oczy, rozkoszując się pieszczotą. Po chwili jednak je otworzyłem i z uśmiechem spojrzałem na wampirzycę.
- Teraz to ty się chcesz poznęcać nade mną? - nie czekając na odpowiedź, przewróciłem partnerkę i położyłem ją na brzuchu. Przesunąłem obiema rękoma po jej ciele, gładząc jej delikatną skórę, po czym obiema zjechałem na jej pośladki, by zaraz dać jej kolejnego klapsa. Nachyliłem się do jej ucha i ugryzłem ją mocno.
- Nieładnie...Zemsta jest bardzo nieelegancka - wyszeptałem jej do ucha, wchodząc w nią zdecydowanym ruchem.


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1366
Punkty aktywności : 4479
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptyCzw 11 Kwi 2019, 17:21

Serce zabiło mi mocniej kiedy wylądowałam na brzuchu a czując jego ręce nie migłam się oprzeć i zamruczałam zadowolona. Szybkim ruchem zebrałam włosy z pleców na bok rozkoszując się obecnością wampira. Uśmiechnęłam się przygryzając wargę a czując jego ugryzienie cicho syknęłam odginając szyję do tyłu.
- Chyba lubię taka być przy tobie - szepnęłam ale zaraz głośno jęknęłam czując go w sobie. Zacisnęłam ręke na pościeli i zagryzłam wargi, mróżąc oczy pod wpływem przyjemności.
Powrót do góry Go down
Online
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3752
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptyPią 12 Kwi 2019, 08:38

Poruszałem się na początku powoli, rozkoszując się chwilą. Przemykałem rękoma po ciele wampirzycy, zaciskając je raz po raz mocniej, gdy wchodziłem mocnym ruchem. Jedną rękę przesunąłem w końcu wyżej i wplotłem w włosy Virgo. Zaraz po tym szarpnąłem ją za nie, nie mocno, ale na tyle, by mogła to wyraźnie odczuć.


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1366
Punkty aktywności : 4479
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptyPią 12 Kwi 2019, 09:27

Oddychałam szybciej, cicho pojękując kiedy zagłębiał się we mnie. Musiałam jedną ręką złapać oparcie łóżka a kiedy szarpnął moje włosy lekko odchyliłam się do tyłu. Kilka kosmyków włosów poleciało mi na twarz ale zostawiłam je tak.
- Podoba mi się Pan... w takim wydaniu - zamruczałam.
Powrót do góry Go down
Online
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3752
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 EmptyPią 12 Kwi 2019, 10:07

- Jednak per "Pan"? A cóż takiego się stało? - pociągnąłem mocniej wampirzycę za włosy, a drugą rękę trzymałem na jej biodrze, przyciągając ją bliżej siebie. Z każdym ruchem wchodziłem w nią coraz bardziej gwałtownie.


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Apartament Roderyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 

Apartament Roderyka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

 Similar topics

-
» Apartament 148
» Apartament na poddaszu
» Apartament Parkera
» Apartament Seraphiny
» Apartament Van Wolfff

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Venandi :: Dzielnica mieszkalna: Bella Vista :: Apartamenty-