a
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Apartament Roderyka - Page 4


 

 Apartament Roderyka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
AutorWiadomość
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3760
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptyWto 02 Kwi 2019, 19:48

Byłem zmęczony. Cholernie zmęczony.
- Cóż, pewną rzecz chciałem ci powiedzieć, ale komplementy mogłyby teraz zostać uznane za próbę przekupstwa, więc chwilowo je przemilczę - mimo to, nie mogłem się oprzeć, by choć na chwilę nie zawiesić wzroku na wampirzycy. Choć z tyłu głowy wciąż męczył mnie mój senny koszmar, a raczej wspomnienie, to w gruncie rzeczy nic poważnego mi się nie stało. Zdążyłem przywyknąć do takich ataków.

Podniosłem się celem rozprostowania kończyn. Wykonałem krótki spacerek dookoła i nie patrząc na Tenebris, rzuciłem pozornie luźnym tonem:

- Jest wiele spraw, o których ci nie mówiłem, Virgo. Ani nie było na to czasu, ani sposobności ku temu. Jednakże... czy ty również opowiadasz mi wszystko o sobie?


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1375
Punkty aktywności : 4505
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptyWto 02 Kwi 2019, 20:24

Oparłam się o tył kanapy nic nie mówiąc. Kiedy wstał uważnie podążałam za nim wzrokiem, wydawał mi się słabszy niż ostatnio ale może to było tylko wrażenie? Westchnęłam trochę głośniej i przymknęłam na chwilę oczy.
- Pewnie znalazła bym chwilę żeby wspomnieć ci że szperałam w twoim telefonie, zabrałam z niego numer do najlepszej przyjaciółki, śledziła ją żeby potem umówić się na spotkanie o "wspólnej przeszłości". - mimowolnie przejechałam palcami po materiale obiciowym kanapy.
Usłyszałam jak mój telefon zawibrował więc wyjęłam go z kieszeni, przez chwilę w ciemnym ekranie spojrzałam na swoje odbicie. Przynajmniej nie miałam już zaczerwienionych oczu. Przeczytałam wiadomość i schowałam telefon z powrotem.
- Magnus zajmie się twoim mieszkaniem.. to człowiek ale nie raz nam pomagał nie zadając przy tym pytań... jest głuchoniemy. - skierowałam wzrok na Roderyka.
- Przynieść ci coś do przebrania? Czy masz więcej magicznych kruków?
Powrót do góry Go down
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3760
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptyWto 02 Kwi 2019, 20:30

- Virgo, kiedyś, gdy będziesz w lepszym humorze, opowiem ci, co łączy mnie z twoją rodziną. Obiecuję - odwróciłem się na pięcie i spojrzałem w oczy wampirzycy z śmiertelną powagą. - Tak, śledziłem twoją przyjaciółkę. Przyznaję. Ale nie uważam tego za coś złego. Jeśli masz mieć ze mnie jakichś pożytek, powinienem wiedzieć o wszystkim, co się dzieje w mieście. A na razie wiem wyjątkowo mało.

Odetchnąłem lekko i przeczesałem włosy dłonią. Lubiłem ją. Naprawdę lubiłem. Trochę już zapomniałem, jakie to uczucie.

- Dziękuję za pomoc. A co do kruków - uśmiechnąłem się szeroko do wampirzycy przy tych słowach - To tylko taka sztuczka prosta, ale pozwala zaoszczędzać czas. Te kruki to tylko nośnik, lecz możesz mi wierzyć, że garniturów to akurat mam całkiem sporo.


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1375
Punkty aktywności : 4505
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptyWto 02 Kwi 2019, 20:46

- Wystarczyło zapytać... - nie mogłam się oprzeć żeby lekko złapać jego dłoń kiedy przechodził. Tak bardzo chciała bym móc mu ufać pomyślałam przyglądając się jego, pokrytej bliznami ręce. Po chwili jednak ją puściłam. i spojrzałam w oczy wampira.
- Czy z twoim problemem byłeś ze mną szczery? Czy też coś ominąłeś? - wpatrywałam się w niego czując że moje serce przyspieszyło.
Wstałam na równe nogi i przesunęłam palcami po jego pokrwawionej koszuli.
- Lepiej jak się przebierzesz... doprowadzisz staruszka do zawału jak się zjawi.
Powrót do góry Go down
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3760
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptyWto 02 Kwi 2019, 20:51

Uśmiechnąłem się ciepło, czując jej dotyk i sam niemal odruchowo wyciągnąłem rękę. Jednak przypomniałem sobie, że jest cała w krwi i cofnąłem dłoń, chowając ją za plecami.

- Chodź na górę. Przebiorę się tam, nie chcę używać magii chwilowo - to mówiąc, gestem wskazałem schody, nalegając, by moja urocza rozmówczyni ruszyła przodem.
- Mój problem jest odrobinę... bardziej skomplikowany. Nie mówiłem, bo nie sądziłem, że będzie to stanowić problem w najbliższej przyszłości, a nie chciałem kłopotać twojej ślicznej główki kolejnymi problemami. - akurat w tym momencie byłem całkowicie szczery. Nie sądziłem, że sama informacja o potencjalnej przecież obecności innego czystokrwistego w mieście aż tak wzburzy we mnie krew. Podświadomość lubi płatać figle każdemu, nie tylko ludziom.


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1375
Punkty aktywności : 4505
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptyWto 02 Kwi 2019, 21:13

Bez większej zwłoki zrobiłam o co prosił i poszłam na górę. Zdałam sobie sprawę że w zasadzie wcześniej tutaj nie byłam. Skrzyżowałam ręce na piersi i rozejrzałam się żeby w końcu skupić się na moim towarzyszu.

- Czyli jednak? Nie jestem ze szkła... a problemy to ostatnio część mojego każdego dnia. Możesz mi powiedzieć o swoich... może chociaż Tobie mogła bym pomóc? - mimo że starałam się nie wkładać w te słowa więcej emocji na prawdę kamień spadł mi z serca że w końcu udało się nam zrobić jakiś krok na przód.
Kiedy oglądałam piętro i się odwróciłam do niego plecami nawet na mojej twarzy pojawił się przelotny uśmiech.

- Sądziłeś że nie będzie stanowił problemu w najbliższej przyszłości? Coś się w takim razie zmieniło tak?
Powrót do góry Go down
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3760
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptyWto 02 Kwi 2019, 21:20

Podszedłem na chwilę do łazienki i dokładnie wymyłem ręce. Lata praktyki w zmywaniu krwi z różnych części ciała.

- Cóż, kwestia tego, że jestem zmuszony pożywiać się trochę częściej, niż zwykły wampir i powinienem tego pilnować. Moja własna głupota. - nie chciałem wdawać się w szczegóły, ale nie chciałem też jej okłamywać. - Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się takiej reakcji mojego organizmu. Po prostu moje nazwijmy to schorzenie jest możliwe do wyleczenia tylko przy pomocy wampira czystej krwi. A i to jest spekulacja, nie mam stuprocentowej pewności w tej kwestii.

Zaprowadziłem moją piękną rozmówczynię do sypialni, gdzie zaraz sięgnąłem do szafy. Spojrzałem z zrezygnowaniem na swój zniszczony garnitur i postanowiłem ubrać teraz jednak coś luźniejszego. Nieśmiertelne chyba połączenie czarnych dżinsów i białej koszuli wydało mi się odpowiednie. Ubrałem się szybko i sprawnie i westchnąłem z zadowoleniem.

- Od razu lepiej...


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1375
Punkty aktywności : 4505
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptyWto 02 Kwi 2019, 21:35

Słuchałam go uważnie i kiedy poszedł się przebrać rozejrzałam się po sypialni. Chciałam usiąść na łóżku jednak przypomniałam sobie że sama jeszcze końca nie wyschłam. Przyglądałam się więc wampirowi opierając się o framugi drzwi.
- Cóż... masz przed sobą czystokrwistego wampira - powiedziałam lekko przygryzając dolną wargę kiedy zapinał koszulę.
Zaraz zganiłam się w myślach, przeklinając to jak ten mężczyzna na mnie działał.
- Co to za, jak to ująłeś schorzenie? Nigdy nie słyszałam żeby jakiś wampir miał takie problemy.
Uśmiechnęłam się w końcu szczerze kiedy usłyszałam jak wzdycha.
- Całkiem całkiem... - posłałam mu łobuzerskie spojrzenie.
Powrót do góry Go down
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3760
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptyWto 02 Kwi 2019, 21:46

Uśmiechnąłem się, słysząc komplement, ale zaraz spoważniałem. Pytania Virgo budziły we mnie dosyć nieprzyjemne wspomnienia, nie to jednak było najważniejszym problemem. Oparłem się wygodnie o fotel, stając naprzeciwko wampirzycy.

- Cóż, cała historia jest dosyć długa i zawiła. To opowieść raczej do usłyszenia nie na trzeźwo. Przynajmniej część o mojej klątwie - wzruszyłem lekko ramionami. Podjąłem wątek kuracji, który w obecnej sytuacji był bardziej naglącą pilnością - Owszem, jesteś, ale przez to, że...jesteś to ty, pomóc mi nie możesz. Muszę osobiście zabić czystokrwistego i osuszyć z krwi do cna. - postanowiłem od razu powiedzieć prawdę. Nie widziałem sensu, by dłużej to ukrywać.


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1375
Punkty aktywności : 4505
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptyWto 02 Kwi 2019, 21:59

Na wspomnienie o klątwie uniosłam lekko brew, zaraz jednak przeszedł mnie dreszcz. Podświadomie przejechałam ręką po swojej szyi a uśmiech zszedł mi z twarzy.
- Roderyku...- zastanowiłam się przez chwilę nad tym co chcę powiedzieć i na razie odsunęłam to na bok.
- Jak udało ci się wytrwać tyle lat? Ludzka krew ci wystarczyła? Tak po prostu? - przyglądałam się mojemu rozmówcy i cicho westchnęłam.
- Czystokrwistych jest niewielu... a jak już, nie są to byle jakie wampiry... nie chcę cię urazić... ale nie wiem czy przemieniony był by w stanie pokonać i zabić takiego wampira.
Powrót do góry Go down
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3760
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptyWto 02 Kwi 2019, 22:09

Zaśmiałem się lekko i niezbyt wesoło. Ponownie do wspomnień.

- Och, uwierz mi, kiedyś piłem całe litry krwi! I to nie tylko ludzkiej! Czystej krwi wampirycznej napiłem się raz... A przynajmniej tak myślałem wtedy
- przeciętny obserwator by tego nie zauważył. Ba, wybitny równie. Ale Virgo stała przecież klasę wyżej i mogła dostrzec w mym spojrzeniu dawne cienie szaleństwa.
- Masz rację, sam bym nie dał rady. Zwłaszcza w moim obecnym stanie. Ale kiedyś...kiedyś potrafiliśmy zabijać nawet czystokrwistych. Z dużym wysiłkiem, ale jednak. Wyobraź to sobie, kochana - nutka szaleństwa zabrzmiała tym razem w moim głosie - Przemieni będący w stanie zabijać czystokrwistych!


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1375
Punkty aktywności : 4505
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptyWto 02 Kwi 2019, 22:21

Spochmurniałam słysząc jego wypowiedź, coś mi w tym wszystkim nie pasowało. Kiedy zaczął opowiadać o tym jak zabijali czystokrwistych kolejny dreszcz przeszedł mi po plecach. Postanowiła się jednak dłużej nie powstrzymywać i podeszłam do mojego rozmówcy. Mokra czy nie przytuliłam go ukrywając twarz w zagłębieniu jego szyi. Czułam zapach jego skóry i dłuższą chwilę w ogóle się nie odzywałam.
- Myślę... że w Venandi pojawił się jakiś czystokrwisty... udało mi się czegoś dowiedzieć w międzyczasie od naszego ostatniego spotkania. - uśmiechnęłam się na to wspomnienie.
- Jeśli to prawda... - westhnęłam.
- To może coś zaradzimy...
Powrót do góry Go down
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3760
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptyWto 02 Kwi 2019, 22:46

Objąłem delikatnie Virgo i zatopiłem na krótką chwilę usta w jej włosach. Leniwymi, długimi ruchami pieściłem jej plecy, chłonąc jej bliskość. Lekko zaśmiałem się, gdy skończyła mówić.

- Nie wiem, czy odbieranie komuś życia, by przedłużyć swoje, można uznać za moralne moja droga! - co prawda, kiedyś z tym problemów nie miałem, ale te czasy szczęśliwie były już za mną. Tak przynajmniej myślałem.


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1375
Punkty aktywności : 4505
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptyWto 02 Kwi 2019, 22:56

Odchyliłam się na chwilę żeby spojrzeć w jego oczy.
- Nie twierdze że to moralne, ale ten wampir bez pozwolenia wkroczył na moje terytorium. Musi liczyć się z tym co stanie się jeśli go dorwę. Ta śmierć na moim koncie wydaje się niską ceną... - końcówkę zdania wyszeptałam, lekko przesuwając palcem po brodzie wampira.
Na moment znów przymknęłam oczy zastanawiając się nad tym co chciałam zrobić po czym lekko odgarnęłam włosy, odsłaniając szyję.
- Na razie może moja krew ci wystarczy... - przeszedł mnie lekki dreszcz na myśl że naprawdę to zaproponowałam.
Powrót do góry Go down
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3760
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptyWto 02 Kwi 2019, 23:13

- Cóż, nie wiesz jeszcze, czego od ciebie chce...Albo twojego brata, twojego ojca...Możliwości są nieskończone Virgo, nie ma co od razu negatywnie się nastawiać! - z uśmiechem pogładziłem jej włosy i ucałowałem lekko.

Gdy jednak ukazała mi swoją szyję, poczułem głód. Bardziej duchowy, niźli fizyczny. Kusiła całą sobą, by wgryźć się i skosztować choć odrobinę jej krwi. Pochyliłem się lekko i pocałowałem delikatnie. Przechodziłem powoli pocałunkami po jej szyi, jakby zastanawiając się, w którym miejscu ugryźć. Pieściłem chwilę wampirzycę, by nagle ją pochwycić i...pocałować lekko w czółko z uśmiechem.

- Jak na tak mądrą osobę, podejmujesz czasami wyjątkowo głupie decyzje moja droga! - powiedziałem z kpiącym uśmieszkiem.


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1375
Punkty aktywności : 4505
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptyWto 02 Kwi 2019, 23:29

Znów ten nieprzyjemny, zimny dreszcz. Co ostatnio wszyscy uparli się na wspomnienia o tym pożal się boże rodzicu pomyślała jednak po chwili chłód ustąpił ciepłu które rozchodziło się po mojej skórze za każdym razem gdy czułam jego usta. 
- Przyznaję że w przeciągu ostatnich 24 godzin zrobiłam wiele głupot... i pewnie dalej je robię... pytanie brzmi.. Czy to ci przeszkadza? - spojrzałam na niego i uśmiechnęłam się.
- Nie przeszkadza mi to... chociaż raczej wiele pożytku nie będziesz ze mnie miał... sama dawno nic nie jadłam... ale może to ci pomoże? - westchnęłam.
- Tylko... zachowaj to dla siebie... Nie wspominaj o tym nawet podczas kolejnych spotkań o "wspólnej przeszłości".
Powrót do góry Go down
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3760
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptyWto 02 Kwi 2019, 23:39

- Po prostu...Nie chcę cię narażać Virgo - westchnąłem ciężko i ująłem jeden niesforny kosmyk jej włosów, przeplatając go sobie między palcami - Piłem kiedyś z wampirów, co prawda nigdy czystokrwistych i jak zapewne się domyślasz, nie czyniłem tego z potrzeby, a dla zabawy.

Uśmiechnąłem się jednak lekko, słysząc ostatnie słowa wampirzycy i spojrzałem na nią z lekką kpiną wypisaną w spojrzeniu.

- Czy ktoś tu jest zazdrosny o przyjaciółkę?


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1375
Punkty aktywności : 4505
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptyWto 02 Kwi 2019, 23:53

Wtuliłam twarz z powrotem w jego klatkę piersiową ręką lekko gładząc materiał jego koszuli przy guzikach.
- Roderyku... Uwielbiam cię...Ale na prawdę musisz ograniczyć martwienie się o mnie. - uśmiechnęłam się i spojrzałam w jego oczy.
Na wzmiankę o Mili wywróciłam oczami i czule go pocałowałam.
- A mam o co? - uniosłam jedną brew i zlustrowałam go spojrzeniem.
Powrót do góry Go down
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3760
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptySro 03 Kwi 2019, 08:37

- Wciąż! Nie mam zamiaru pić twojej krwi moja droga. Raz piłem i widzisz jak skończyłem! - zaśmiałem się lekko, ale byłem i tak wdzięczny wampirzycy za samą propozycję - Niemniej jednak, dziękuję. Naprawdę dziękuję.
Przesunąłem wierzchem dłoni po jej policzku i uszczypnąłem lekko.
- To zależy. Co jeśli Leblanc skradnie serce twojego uroczego braciszka?


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1375
Punkty aktywności : 4505
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptySro 03 Kwi 2019, 09:44

Zamrugałam kilka razy nie do końca rozumiejąc. Na chwilę wrociłam w pamięci do naszej kłótni. Coraz bardziej byłam pewna że pozwoliłam za bardzo się opanować złości. Spuściłam wzrok, po chwili się orientując że dalej nic nie odpowiedziałam.
- To nie moja sprawa... Nat jest już dużym chłopcem po za tym... Nie sądzę że ma teraz głowę do romansów a nawet jeśli... Niech robią co chcą. - usmiechnęłam się lekko i zrobiłam krok w tył.
- Nie zmuszę cię... Ale pamiętaj że to otwarta propozycja gdybyś potrzebował... Lub po prostu miał ochotę- puściłam do niego oczko i przysunęłam palcami po włosach z powrotem rozsypując je po ramionach.
Powrót do góry Go down
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3760
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptySro 03 Kwi 2019, 14:52

Obserwowałem przez chwilę wampirzycę w ciszy, zastanawiając się, na ile ją wtajemniczać. W końcu uznałem , że mamy na to jeszcze mnóstwo czasu i nie ma się co spieszyć. Poruszyłem lekko ramionami i uśmiechnąłem się do niej ciepło.

- Jakbym planował jakąś większą imprezę bądź alkoholizację to dam ci znać Virgo. A tymczasem, może w ramach odstresowania, pozwolisz zaprosić się na spacer?
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1375
Punkty aktywności : 4505
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptySro 03 Kwi 2019, 16:32

Uśmiechnęłam się ciepło do wampira.
- Ciężko mi nawet sobie wyobrazić, takiego wampira jak ty urządzającego większą imprezę. - zamyśliłam się na chwilę.
W zasadzie wcale nie chciałam wracać do domu, jeszcze nie.
- Chętnie - w tym momencie rozległo się pukanie do drzwi.
- W zasadzie... Magnus lubi pracować gdy nikt nie patrzy mu na ręce. Możesz spokojnie zostawić bałagan na dole w jego rękach. Gdzie chciał byś się przejść? Noc trwa już w najlepsze.
Powrót do góry Go down
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3760
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptySro 03 Kwi 2019, 18:55

- Szczęśliwie, czasy imprez, gdzie zamiast wina piło się krew, mam już za sobą. Aczkolwiek, nie pogardziłbym jakąś dawką rozrywki, tak między nami!

Machnąłem ręką, przywołując jednego z kruków, który zaraz rozpłynął się bezszelestnie. Jedynym dowodem jego krótkiej egzystencji były zapasowe klucze, które pojawiły się jakby z powietrza w mojej dłoni. Wskazałem gestem wampirzycy drogę z czystej kurtuazji, prowadząc ją do wyjścia z mieszkania.

- Zasugeruję pobliski park, chyba nie mamy ani siły, ani chęci udawać się do pobliskich lasów. - złożyłem propozycję Virgo, chociaż kusiła mnie wycieczka poza miasto, rozsądek podpowiadał co innego.


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Virgo
Dziedziczka
Virgo

Liczba postów : 1375
Punkty aktywności : 4505
Data dołączenia : 11/03/2019

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptySro 03 Kwi 2019, 19:35

Zeszłam płynnie po schodach a na ich końcu spojrzałam na niego zadziornie.
- Powiedź w czym się lubujesz to może coś da się załatwić, chociaż faktycznie krwawe imprezy lepiej sobie darować. Rzucają się w oczy. - Na jego propozycję uśmiechnęłam się. Bardzo dawno tak po prostu nie poszłam się przejść do parku. Przede wszystkim od bardzo, bardzo dawna po prostu nie miałam wieczoru dla siebie. Wieczne problemy i interesy, zapowiadała się miła odmiana.
- Brzmi świetnie, las w zasadzie też ale faktycznie mamy spory kawałek. - Za drzwiami czekał podstarzały azjata który lekko skłonił się gdy mnie zobaczył. Miał ze sobą czarną torbę podróżną, zerknął do środka i wyjął z kieszeni kurtki telefon na którym zaczął coś wystukiwać po czym pokazał nam wiadomość. "Będę potrzebował jakiś 30-40min. Czy to państwu odpowiada? Mam na państwa zaczekać po skończonej pracy?"
Powrót do góry Go down
Hiazynt
Sługa Olszy
Hiazynt

Liczba postów : 515
Punkty aktywności : 3760
Data dołączenia : 16/03/2019
Age : 27

Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 EmptySro 03 Kwi 2019, 19:52

- Nie nie, absolutnie nie. Zajmij się tym tak, jak uważasz i jesteś z mojej strony wolny. - przeraziła mnie odrobinę skrupulatność mężczyzny. Ceniłem coś takiego w swoich ludziach, niemniej jednak, tego człowieka akurat nie znałem. - Jakbyś potrzebował coś do picia, w barku powinieneś coś znaleźć. Ewentualnie kawa, aczkolwiek, to chyba słaba godzina na kawę.

Podałem ramię Virgo, gdy zeszliśmy na dół i uśmiechnąłem się do niej kolejny raz. Odruchowo prawie że.

- Chyba, że panienka reflektuje na kawę po naszym spacerze? Wtedy pora zdecydowanie nie będzie zbyt późna.


Seek strength
The rest will follow
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Apartament Roderyka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Roderyka   Apartament Roderyka - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 

Apartament Roderyka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 17Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

 Similar topics

-
» Apartament 148
» Apartament Vittorii
» Apartament na poddaszu
» Apartament Parkera
» Apartament Seraphiny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Venandi :: Dzielnica mieszkalna: Bella Vista :: Apartamenty-