a
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kuchnia główna - Page 3


 

 Kuchnia główna

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Imoth
Kwiatuszek
Imoth

Liczba postów : 191
Punkty aktywności : 2504
Data dołączenia : 02/09/2019

Kuchnia główna - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia główna   Kuchnia główna - Page 3 EmptyWto 15 Cze 2021, 22:07

Zamykając za sobą drzwi wejściowe, nie chciałam z nikim rozmawiać. Z żadnym służącym, człowiekiem, trenującym wampirem. Chciałam jedynie przemknąć do pokoju, ale poczułam burczenie w brzuchu. Do tego natychmiastowo doszły mdłości, więc ze zmarszczonym nosem udałam się do kuchni, pogrzebać po szafkach. Chwilę mi zajęło zanim zlokalizowałam tę ukrywającą krew. Otworzyłam woreczek i łapczywie wlałam sobie do ust, nieco rozlewając na ubranie.
Chwilę oddychałam, by potem usiąść z cichym klapnięciem na krześle i pić w zadumie.
Powrót do góry Go down
Filip
Żołnierzyk
Filip

Liczba postów : 392
Punkty aktywności : 2558
Data dołączenia : 05/07/2019

Kuchnia główna - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia główna   Kuchnia główna - Page 3 EmptyWto 15 Cze 2021, 23:16

Byłem zmęczony... polowaniem z paniczem Nathanielem, później trening. Do tego panienka Virgo nadal nie wracała, a do mnie wróciła część obowiązków. Szedłem właśnie z ręcznikiem powieszonym na szyi i w samych spodniach dresowych po zimnym prysznicu. Co chwilę przecierałem jednym bokiem ręcznika wilgotne włosy. Skręciłem do kuchni trochę zaskoczony że jakiś przemieniony jeszcze się tu krząta. Zlustrowałem w jakąś chwilę dziewczynę żeby przypisać ją do jakiegoś imienia, które mi wyleciało... a tak! Jak mogłem zapomnieć dziewczyny z piwnicy w tamten fatalny dzień! Machnąłem do niej swoją mechaniczną ręką, w geście przywitania.
- Powiedział bym żebyś piła spokojniej... ale z tego co mówiła panienka twoje pragnienie jest w zupełności zrozumiałe? - powiedziałem przechodząc obok niej i otwierając lodówkę.
Nachyliłem się żeby poszukać tego po co przyszedłem i wbrew pozorom, nie była to krew. W końcu wyjąłem dwie butelki zimnego piwa. Jedną natychmiast przełożyłem do drugiej reki gdy zamknąłem drzwi lodówki i wyciągnąłem w kierunku dziewczyny.
- Wybacz... nie znam się, to niewłaściwe proponować ci alkohol?
Powrót do góry Go down
 

Kuchnia główna

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Główna szklarnia
» Jadalnia główna
» Sala główna
» Główna alejka
» Scena główna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przedmieścia Venandi :: Wzgórze zachodnie :: Skrzydło Zachodnie-