a
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Apartament rodziny Blackfyre - Page 3


 

 Apartament rodziny Blackfyre

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Elijah
Syn Smoka
Elijah

Liczba postów : 281
Punkty aktywności : 3507
Data dołączenia : 28/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyCzw 18 Kwi 2019, 18:18

Mruknął na jej słowa i zerknął za jej ręką. Lubił być chwalony, bo czemu nie. Może i zachowywał się jak jakiś naburmuszony dzieciaczek, to mimo wszystko była to gra pozorów. Gdy przychodzi mu walczyć, to zmienia się w prawdziwą bestię, bez skrupułów i litości.
- Ale nie musisz... Widzisz jaki jestem wspaniałomyślny? - odparł rozbawiony do niej i zaśmiał się cicho pod nosem, dając jedną rękę pod głowę.
Powrót do góry Go down
Katherina
Niespalona
Katherina

Liczba postów : 503
Punkty aktywności : 2886
Data dołączenia : 31/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyCzw 18 Kwi 2019, 18:29

Zaśmiałam się na jego słowa.
- Tak, tak... Dziękuję ci mój ty wspaniały smoku! - uśmiechnęłam się, wiedziałam że ma fioła na punkcie naszego dziadka i smoków.
Uniosłam się lekko i przysunęłam się bliżej tak żeby się do niego przytulić.
- Dziękuję... - dodałam szeptem ale już poważniej.
Powrót do góry Go down
Elijah
Syn Smoka
Elijah

Liczba postów : 281
Punkty aktywności : 3507
Data dołączenia : 28/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyCzw 18 Kwi 2019, 18:36

Uśmiechnął się szerzej na jej słowa. Oj tak. Miał sporego bzika na tym punkcie. Z całej jednak rodziny, świętej pamięci, tylko on najbardziej go przypomina. Nie ruszał się jednak i przyglądał Kate co robi. Przytulił ją więc do siebie i pogłaskał spokojnie po włosach.
- Nie ma za co Kate. Jestem tu dla ciebie. - mruknął do niej i ucałował ją w czoło.
Powrót do góry Go down
Katherina
Niespalona
Katherina

Liczba postów : 503
Punkty aktywności : 2886
Data dołączenia : 31/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyCzw 18 Kwi 2019, 19:33

Zamruczałam jak zadowolona kotka. Było mi dobrze w jego ramionach i szybko udało mi się zasnąć. Do czasu aż obrazy z tamtego dnia zaczęły do mnie wracać. Położony ogień, cienie rzucane na ściany przez wampiry które wtargnęły do domu. Ciało Lilith przybite do podłogi srebnymi kołkami. Uciekałam ale byli tuż za mną, nie miałam szans. Kiedy mnie złapali krzyczałam i płakałam, Elijah oberwał ode mnie kilka uderzeń za nim zrozumiałam że to był tylko sen. Mimo to dalej nie mogłam opanować dygotania całego ciała i płaczu.
Powrót do góry Go down
Elijah
Syn Smoka
Elijah

Liczba postów : 281
Punkty aktywności : 3507
Data dołączenia : 28/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyPią 19 Kwi 2019, 17:33

Elijah gładził ją spokojnie po włosach aż sam nie zasnął. Zwykle nawet podczas koszmarów spał w miarę spokojnie. Gdy jednak siostra zaczęła się rzucać i jemu się oberwało kilka razy, zbudził się i przytulił ją mocno do siebie, by nie czuła się sama.
- Już Kate. Spokojnie... To tylko zły sen. - odparła do niej łagodnym głosem i ucałował ją w czoło.
- To przeszłość. Nie spotka nas to już. Nie pozwolę na to. - zapewnił ją i lekko poczochrał.
Powrót do góry Go down
Katherina
Niespalona
Katherina

Liczba postów : 503
Punkty aktywności : 2886
Data dołączenia : 31/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyPią 19 Kwi 2019, 18:09

Kuliłam się w ramionach brata jeszcze chwilę nie mogąc zapanować nad łzami. Zawsze czułam się tak słaba w tych momentach. Cieszyłam się za to że tylko Elijah mnie taką widział. Kiedy w końcu się uspokoiłam wtuliłam głowę w jego klatke piersiową.
- Te cienie... Wydawało mi się że tym razem gonili mnie Tenebris... Chciała bym żeby to się skończyło... - szepnęłam.
Powrót do góry Go down
Elijah
Syn Smoka
Elijah

Liczba postów : 281
Punkty aktywności : 3507
Data dołączenia : 28/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyPią 19 Kwi 2019, 18:26

Elijah wiedział jak tamta pamiętna noc wyryła się w głowie jego siostry. Nie często widzi się taki mord swojej rodziny. Elijah jednak mimo strachu i młodego wieku uratował siostrę i uciekł z tego przeklętego miejsca. Pozwalał więc Kate wtulać się w jego tors. Gładził ją po głowie i plecach powoli i delikatnie, by się uspokoiła.
- Nie będą nas gonić... Jak ośmielą się ci zagrozić pozbędę się ich. - odparł do niej spokojnie.
Powrót do góry Go down
Katherina
Niespalona
Katherina

Liczba postów : 503
Punkty aktywności : 2886
Data dołączenia : 31/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyPią 19 Kwi 2019, 22:22

Powoli zaczynałam się uspokajać, dotyk dłoni Elijah'a działał na mnie kojąco. Dodatkowo jego spokojny ton głosu, mimo to dalej nie chciałam się od niego odrywać. Dłuższą chwilę po prostu leżałam a kiedy całkiem się uspokoiłam spojrzałam na niego swoimi niebieskimi oczami.
- Wybacz... - szepnęłam i dałam mu całusa w ramie gdzie go uderzyłam.
Tym razem nie umiałam zasnąć dłużej, starałam się nie kręcić żeby dodatkowo nie przeszkadzać bratu. Rano po prostu się obudziłam, nie pamiętałam w którym momencie zasnęłam. Ostrożnie wyślizgnęłam się z łóżka, Elijah lubił pospać a ja nie chciałam mu w tym przeszkadzać. Zeszłam na dół i nalałam sobie szklankę krwi wypijając ją na raz. Czułam się już znacznie lepiej. Rozpuściłam włosy które po spleceniu w warkocz układały się w leciutkie fale. Rozłożyłam się na kanapie i wybrałam numer do jednego z moich wampirów.
- Wstrzymaj się... Nie. Wszystko dzisiaj ma trafić na wzgórze. Tak, nie przesłyszałeś się. Po prostu rób co każe! - syknęłam przez zaciśnięte zęby i przymknęłam na chwile oczy.
- Daj znać jak towar będzie na miejscu... - drobny płomyk zapłonął na mojej dłoni a ja lekko manipulowałam nim sunąc od najmniejszego palca do kciuka i z powrotem.
Powrót do góry Go down
Elijah
Syn Smoka
Elijah

Liczba postów : 281
Punkty aktywności : 3507
Data dołączenia : 28/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptySob 20 Kwi 2019, 22:48

Elijah wcale nie był zły za to, że go uderzyła. Rozumiał jej ból i jak chciała, mogła go na nim wyładować.
- Już. Wszystko dobrze. Nic mi nie jest. - odparł rozczulony i przeczesał jej włosy ręką. Cieszył się jednak, że na nim polegała. Chciał by wiedziała, że zawsze może na niego liczyć.
Niedługo jednak potem zasnął na nowo, bo snu ciężko mu było sobie odmówić. Nie zauważył więc też gdy jego siostra po prostu się wymknęła z jego objęć. Coś tam tylko mruknął przez sen. Wstał jednak niedługo potem i zaraz zerknął za swoją siostrą. Zarzucił na siebie jakąś koszulkę i zszedł na dół. Szybko odnalazł wzrokiem Kate.
- Coś się stało? - mruknął zaspanym głosem, ale zaraz usiadł na fotelu, a w sumie opadł na niego, próbując się rozbudzić.
Powrót do góry Go down
Katherina
Niespalona
Katherina

Liczba postów : 503
Punkty aktywności : 2886
Data dołączenia : 31/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptySob 20 Kwi 2019, 23:07

Widziałam ja Elijah zszedł na dół i wodziłam za nim wzrokiem.
- Nie, daj mi znać od razu! - warknęłam i rozłączyłam się.
Obróciłam dłoń a język ognia przemknął na jej wewnętrzną część i zgasł kiedy go zacisnęłam między palcami.
- Poleciłam żeby towar wrócił do właścicieli... reszta nie jet z tego powodu zachwycona... - westchnęłam i rozciągnęłam się na kanapie.
Chwilę wpatrywałam się w sufit po czym na niego spojrzałam.
- Dzięki za dzisiaj... - szepnęłam spoglądając znów na brata.
Powrót do góry Go down
Elijah
Syn Smoka
Elijah

Liczba postów : 281
Punkty aktywności : 3507
Data dołączenia : 28/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptySob 20 Kwi 2019, 23:28

Wysłuchał jej rozmowę do końca, ale nie dopytywał póki co. Ziewnął tylko zaspany, ale powoli dochodził do siebie. Zerkał na ogień między jej palcami aż ten nie zniknął.
- To zrozumiałe, ale to twoja decyzja. Niech się podporządkują, bo im pomogę. - mruknął spokojnie, a nawet z lekkim uśmiechem do siostry.
- Nie ma za co. Naprawdę Kate. Wiem, że dręczą cię koszmary. - powiedział nie spuszczając ją z oczu.
- Jestem tu dla ciebie. Nie zapominaj o tym. Byłem szczęśliwy, że zgodziłaś się spać u mnie. Jak wtedy gdy byliśmy mali. - odparł z uśmiechem, ale dobrze wspominał dzieciństwo.
Powrót do góry Go down
Katherina
Niespalona
Katherina

Liczba postów : 503
Punkty aktywności : 2886
Data dołączenia : 31/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptySob 20 Kwi 2019, 23:55

Odwzajemniłam uśmiech, minęło sporo czasu od kiedy któryś z moich ludzi się mi sprzeciwił jednak zawsze brałam pod uwagę taka ewentualność. Jeśli taka zajdzie potrzeba wymuszę na nich posłuszeństwo. Zaraz jednak słowa brata ściągnęły mnie na ziemię. Spojrzałam na niego ale kiedy wyznał mi że był szczęśliwy zarumieniłam się jak burak. Wlepiłam wzrok w sufit i nakryłam twarz rękami. Mimo to lekko się uśmiechnęłam.
- Mogę i coś wyznać? - zaśmiałam się lekko.
- W domu... wcale nie bałam się burzy czy innych pierdoł... Po prostu chciałam być z tobą...
Powrót do góry Go down
Elijah
Syn Smoka
Elijah

Liczba postów : 281
Punkty aktywności : 3507
Data dołączenia : 28/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyNie 21 Kwi 2019, 00:06

Widząc jej rumieńce, uśmiechnął się szeroko, jakby zadowolony z siebie. Wcale nie czuł się winny tego, a nawet mu się podobał taki widok. W końcu siostra była piękna. Nie mógł temu zaprzeczyć.
Gdy jednak chciał coś wyznać, kiwnął głową i czekał spokojnie. Nie wiedział co takiego miała na myśli, a jej słowa nieco zmyły z jego twarzy uśmiech. Wpatrywał się w jej błękitne oczy.
- Podejrzewałem to, ale byłem z tego zadowolony. Czułem się taki dumny, że moja starsza siostra - czysta - widzi we mnie oparcie i akceptuje mnie, tak po prostu. Dodawało mi to wiary, by się przykładać lepiej do nauki, mimo złowrogich spojrzeń jakie niektórzy mi posyłali. - odparł do niej spokojnie, bo jednak był bękartem. Niezbyt podobało się to innym, że ich matka wydała na świat męskiego potomka brudnej krwi.
Powrót do góry Go down
Katherina
Niespalona
Katherina

Liczba postów : 503
Punkty aktywności : 2886
Data dołączenia : 31/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyNie 21 Kwi 2019, 00:34

Słysząc jego słowa gwałtownie się podniosłam. Podeszłam do niego i uniosłam lekko jego podbródek.
- Jesteś moim bratem... nie ważne co myśleli inni... Dla mnie zawsze byłeś i zawsze będziesz bardzo ważny - uśmiechnęłam się czulę i nachyliłam się tak że dotknęłam czołem jego czoło.
- Chociaż część tej przeklętej rodziny dostała tamtej nocy za swoje... - wyrzuciłam z siebie cicho.
Z matką zawsze byłam bardzo blisko, z ojcem już nie koniecznie. Nie był dla mnie jakiś strasznie oschły ale nie spędzaliśmy ze sobą specjalnie czasu. Za to jego rodzina, to już coś zupełnie innego. Słyszałam nie raz jak wypowiadali się o moim bracie, matce no i też o mnie. W końcu taka hańba że urodziłam się dziewczyną. Ogarnęła mnie złość jednak minęła tak szybko jak przyszła.
Powrót do góry Go down
Elijah
Syn Smoka
Elijah

Liczba postów : 281
Punkty aktywności : 3507
Data dołączenia : 28/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyNie 21 Kwi 2019, 00:43

Nie drgnął nawet, ale przyglądał się jej dalej. Wiedział, że Kate uważała inaczej, ale nadal był bękartem. Takie dzieci były poniżane i często nie akceptowane. Elijah nic jednak sobie nie robił z oszczerstw i starał się jak mógł by przewyższyć nawet czystych. Ich strach dopiero się zaczął gdy odkrył w sobie moce.
- Dziękuję Kate. Wiele to dla mnie znaczy. - odparł do niej z uśmiechem i pogładził ją delikatnie po policzku.
- Chociaż tyle... - mruknął cicho, ale nie żywił urazy czy nie pałał nienawiścią. Nie był też roszczeniowy.
- Dla mnie zawsze byłaś ważna. Matka mi mówiła, że urodziła mnie dla ciebie. Bym cię chronił.
Powrót do góry Go down
Katherina
Niespalona
Katherina

Liczba postów : 503
Punkty aktywności : 2886
Data dołączenia : 31/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyNie 21 Kwi 2019, 00:56

Zmarszczyłam lekko brwi i klękłam przed nim opierając ręce o jego kolana.
- Nie mów tak... kocham cię i chce żebyś był przy mnie ale jesteś wolny... To co mówiła matka... kochała cię tak samo jak mnie...i nie jesteś tylko moim żołnierzem... pamiętaj o tym.. - westchnęłam i pocałowałam go w czoło.
Wpatrywałam się jeszcze chwilę w jego oczy i zamyśliłam się na chwilę.
- Miałeś rację wczoraj... za nim pojedziemy do Tenebris chcę się odstresować... może faktycznie porobię jakieś zdjęcia.
Powrót do góry Go down
Elijah
Syn Smoka
Elijah

Liczba postów : 281
Punkty aktywności : 3507
Data dołączenia : 28/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyNie 21 Kwi 2019, 01:06

Elijah spokojnie obserwował ją, choć nie wiedział co o tym wszystkim myśleć. Matka tak go wychowała. Miał być wierny Kate aż do śmierci. Lilith wiedziała, że Katherina będzie potrzebowała ochrony w brutalnym świecie wampirów. By uchronić ją przed przymusowym małżeństwem chciała jej wychować silnego sojusznika. Poniekąd się jej to udało.
- Ja... Zawsze wierzyłem w jej słowa Kate... Nawet wtedy gdy... - mruknął do niej cicho, ale zrezygnował z dokończenia swojej wypowiedzi. Zmrużył oczy na chwilę gdy pocałowała go w czoło.
- To chyba najlepsze wyjście Kate. Dzień jest piękny, może znajdziesz natchnienie... - mruknął nieco zamyślony, ale przez chwilę był nieobecny i gdy Kate nie zwróciła w sumie uwagi przez swoje własne zamyślenie, Elijah pochylił się i ucałował ją w usta. Krótko i delikatnie, jakby bał się, ze go odrzuci. W końcu byli rodzeństwem. Nie wiedział co o nim pomyślała.
Powrót do góry Go down
Katherina
Niespalona
Katherina

Liczba postów : 503
Punkty aktywności : 2886
Data dołączenia : 31/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyNie 21 Kwi 2019, 01:30

Pomyślałam że faktycznie, w taką pogodę mogły by wyjść ładne zdjęcia. Wtedy jednak poczułam jego usta na moich. W pierwszej chwili odruchowo się cofnęłam lekko zasłaniając wargi palcami. Byłam bardzo zaskoczona, zupełnie się tego nie spodziewałam i potrzebowałam chwili żeby pozbierać myśli.
- Elijah... - przerwałam nie do końca wiedząc co chcę mu powiedzieć.
Miałam wrażenie że myślę całą wieczność więc w końcu na nowo się zbliżyłam i odwzajemniłam pocałunek jedną rękę układając na jego szyi.
Powrót do góry Go down
Elijah
Syn Smoka
Elijah

Liczba postów : 281
Punkty aktywności : 3507
Data dołączenia : 28/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyNie 21 Kwi 2019, 01:35

Obawiał się tego, że go odrzuci, bo czemu miałaby odwzajemnić pocałunek brata. Rozumiał, ze kochała go jak rodzinę, ale był bękartem. Takie związki nie kończyły się dobrze, a przynajmniej inni nie patrzyli na to przychylnie. Widząc jak się odsuwa, lekko spanikował, ale nie odsunął się. Zamarł nie wiedząc w sumie co robić. Przepraszać? Uciec?
Gdy jednak zbliżyła się, odwzajemniając słodką rozkosz, aż kamień spadł mu z serca. Nie chciał sobie nagrabić w jej oczach swoją śmiałością. Mimo wszystko złapał ją delikatnie za ramiona i pogłębił pocałunek, przymykając oczy, by móc się nim spokojnie delektować. Wprawiony był więc nie mogła i Kate narzekać na doznania. Dopiero po dłuższej chwili oderwał się z delikatnym uśmiechem na ustach. Przetarł jej usta kciukiem i oparł się czołem o jej czoło.
- A już się bałem, ze dostanę w twarz...
Powrót do góry Go down
Katherina
Niespalona
Katherina

Liczba postów : 503
Punkty aktywności : 2886
Data dołączenia : 31/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyNie 21 Kwi 2019, 09:28

Kiedy mnie całował przysunęłam się bliżej tak że klęczałam miedzy jego nogami. Uśmiechnęłam się na jego słowa lekko sunąc palcami po jego karku.
- Dostaniesz jeśli zaraz powiesz że zrobiłeś to dlatego że matka kazała ci się mną opiekować - w moich oczach zatańczyły wesołe ogniki.
Uśmiechnęłam się do brata i wolną ręke przesunęłam po jego klacie.
Powrót do góry Go down
Elijah
Syn Smoka
Elijah

Liczba postów : 281
Punkty aktywności : 3507
Data dołączenia : 28/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyNie 21 Kwi 2019, 21:12

Elijah nie wyglądał na zawiedzionego, a na jej słowa zaśmiał się cicho.
- Bez przesady. Pewnie za to by mnie zabiła... - odparł spokojnie i pogładził ją po głowie dając sie jej dotykać, gdzie nawet zerknie za jej ręką.
- Nie ma nikogo ważniejszego dla mnie niż tym Kate. - mruknął cicho, ale może po prostu obawiał się komuś innemu zaufać?
Powrót do góry Go down
Katherina
Niespalona
Katherina

Liczba postów : 503
Punkty aktywności : 2886
Data dołączenia : 31/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyNie 21 Kwi 2019, 23:03

Słyszałam takie słowa z jego ust wiele razy a jednak nigdy tak jak dzisiaj nie wywołały u mnie lekkiego ucisku w klatce piersiowej.
Przesunęłam ręką po jego policzku cały czas wpatrując się w jego oczy tak bardzo przypominające moje. Oczywiście myślałam o tym że to mój brat ale ostatnie wydarzenia odsunęły te myśli ode mnie.
- A dla mnie niż ty... - czułam że to zabrzmiało aż zbyt cukierkowo i zaśmiałam się lekko.
Zmrużyłam oczy kiedy go pocałowałam, tym razem przejmując inicjatywę. Życie w ciągłej ucieczce sprawił że też podłapałam trochę doświadczenia. Pocałowałam go głęboko a kiedy kończyłam lekko przygryzłam jego dolną wargę.
- wybacz... nie mogłam się powstrzymać... - zarumieniłam się kiedy zdałam sobie sprawę z tego co zrobiłam.
Powrót do góry Go down
Elijah
Syn Smoka
Elijah

Liczba postów : 281
Punkty aktywności : 3507
Data dołączenia : 28/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyNie 21 Kwi 2019, 23:30

Elijah nie poruszył się choć bardzo teraz chciałby uciec. Obawiał się, ze tym swoim "wyznaniem" może sporo namieszać, a tego nie chciał. Chyba powinien siedzieć cicho. Uśmiechnął się jednak tylko na jej słowa i był zaskoczony tym, że siostra ponownie go pocałowała. Odwzajemnił jednak pocałunek z uczuciem choć nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji.
- Nic się nie stało... - odparł cicho rozbawiony jej słowami i przeczesał jej ogniste włosy. Zaraz jednak przytulił ją do siebie mocno, bo tego tylko teraz potrzebował.
Powrót do góry Go down
Katherina
Niespalona
Katherina

Liczba postów : 503
Punkty aktywności : 2886
Data dołączenia : 31/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyNie 21 Kwi 2019, 23:53

Kiedy mnie przytulił również go objęłam. Nie mogłam pozbyć się wrażenia że coś go martwi jednak na chwilę obecną po prostu przy nim byłam.
- zdjęcia... - przypomniałam sobie o planach sprzed całego tego zajścia.
- Dobrze nam zrobi jak się przewietrzymy... chcesz iść ze mną? Czy wolisz zostać albo samemu iść się zabawić? - zapytałam spokojnie.
Nie chciałam mu po tym jak go teraz pocałowałam narzucać swojej obecności.
Powrót do góry Go down
Elijah
Syn Smoka
Elijah

Liczba postów : 281
Punkty aktywności : 3507
Data dołączenia : 28/03/2019

Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 EmptyPon 22 Kwi 2019, 00:02

Tulił ją do siebie spokojnie, póki mógł. Na jej słowa zastanowił się jednak chwilę.
- Wolałbym zostać. Jest dzień, więc nic ci się nie stanie, poza tym muszę pomyśleć w spokoju i potrenować. - mruknął do niej z lekkim uśmiechem, ale potrzebował sobie to jakoś wszystko poukładać, a przy niej się nie skupi. Poczochrał ją jednak zaraz po głowie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament rodziny Blackfyre   Apartament rodziny Blackfyre - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 

Apartament rodziny Blackfyre

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Elijah Blackfyre
» Katherina Blackfyre
» Całoroczny dom Blackfyre
» Dom rodziny Monroe
» Apartament 148

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Venandi :: Dzielnica mieszkalna: Bella Vista :: Apartamenty-